jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۲۷۸۲   ۲۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۰

سرمربی نیجریه اعلام کرد تیم ملی ایران را نمی‌شناسد اما همین که این تیم به این مرحله رسیده یعنی تیم خوبی است.

سرمربی نیجریه: ایران را نمی‌شناسم اما تیم خوبی است

سایت جام جم ورزشی - گروه F جام جهانی شامل تیم‌های آرژانتین، ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگوین است.

آرژانتین که لیونل مسی را در اختیار دارد یکی از تیم‌هایی است که شانس قهرمانی است. مسی در رقابت‌های راهیابی به جام جهانی موفق شد 10 گل در 14 دیدار برای آلبی سلسته بزند.

آرژانتین بازیکنان شناخته شده و بزرگی در ترکیب خود دارد. گونزالو هیگواین، مهاجمی که در خط حمله ناپولی ایتالیا توپ می‌زند، سرجیو آگوئرو و پابلو زابالتا که در منچسترسیتی انگلیس هستند، خاویر ماسکرانو از بارسلونا و آنخل دی ماریا از رئال مادرید نیز دیگر ستاره‌های این تیم هستند.

با توجه به اینکه جام جهانی پس از سال 1978 نخستین باری است که در آمریکای جنوبی برگزار می‌شود، مسی تاکید کرده آرژانتین یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی است. وی در این زمینه گفت: هیچ فشاری احساس نمی‌کنیم. آرژانتین تیمی است که همواره مجبور است برای قهرمانی بجنگد.

در این گروه تیمی که کمتر شناخته شده، ایران است. ستاره‌های پارسی رضا قوچان نژاد که در هلند بزرگ شده را به تیم خود اضافه کرده‌اند. آنها همچنین اشکان دژاگه، بازیکنی که در آلمان رشد کرده و در فولام انگلیس بازی می‌کند را نیز در ترکیب خود دارند.

استفن کشی، سرمربی نیجریه هم در مورد حضور در این گروه و حریفان تیمش گفت: ما در جام جهانی همواره با آرژانتین دیدار می‌کنیم. این خیلی خوب است. باید ببینیم رویارویی‌مان در این جام چگونه می‌شود. آنها تیم بزرگ و سختی هستند. بوسنی و هرزگوین را نمی‌شناسم. آنها را یک یا دو بار در تلویزیون دیدم. ایران را هم به هیچ وجه نمی‌شناسم اما وقتی آنها به اینجا رسیده‌اند یعنی تیم خوبی هستند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها