jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۶۸۲۳۷۱   ۲۰ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۵

دیالوگ‌نویسی پروژه جدید رضا عطاران با نام «بربادرفته» به زودی آغاز می‌شود.

رضا عطاران «بربادرفته» را امسال کلید می‌زند

منیژه حکمت تهیه‌کننده با اشاره به این مطلب که نگارش سیناپس اثر جدید رضا عطاران با نام «بربادرفته» به پایان رسیده است گفت: به زودی دیالوگ نویسی این فیلم سینمایی آغاز می شود و امیدوارم هرچه سریعتر بتوانیم آن را برای تولید آماده کنیم.

وی در پاسخ به این که این فیلم سینمایی چه زمانی جلوی دوربین می رود، توضیح داد: براساس نوع داستان برای فیلمبرداری نیاز به فصل خاصی نداریم به همین دلیل هر زمان که بخواهیم می‌توانیم فیلم را جلوی دوربین ببریم، البته این فیلم سینمایی امسال حتما کلید می‌خورد.

نگارش فیلمنامه این فیلم سینمایی توسط امیرمهدی ژوله انجام می شود. پیش از این قرار بود این فیلم سینمایی در تیرماه جلوی دوربین برود. علی سرتیپی و منیژه حکمت تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده دارند. «بربادرفته» یک فیلم سینمایی اجتماعی در گونه کمدی است.

پیش از این در برخی از رسانه ها در فضای مجازی اعلام شده بود که این فیلم سینمایی قرار است به مسائل تغییر جنسیت بپردازد که با واکنش منیژه حکمت و رد این مساله مواجه شد.

رضا عطاران پیش از این فیلم های «خوابم می آد» و «ردکارپت» را جلوی دوربین برده است. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر
سیمین، عاشق زندگی بود

گفت‌وگو با عاطفه رضوی، یکی از علاقه‌مندان سیمین دانشور در صدمین سالروز تولد این نویسنده

سیمین، عاشق زندگی بود

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر