jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۷۹۷۶۷   ۱۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۵

تهیه‌کننده «قندپهلو» ‌گفت: این جنگ ادبی از هفته آینده ضبط خود را برای پخش در ایام ماه رمضان آغاز می‌کند.

ضبط «قندپهلو» رمضانی از هفته آینده

امیر قمیشی گفت: این سری جدید در دو بخش مسابقه و ویژه‌ افطار پخش می‌شود. دکور این برنامه بنا بر مناسبت پخش آن تغییر تغییر کرده و در این دوره از برنامه از شهرام قاسمی که سالها تجربه ساخت دکور را دارد استفاده کردیم. سعی کردیم «قندپهلو رمضانی» اِلمانی‌تر باشد و از کاریکاتور بیشتر استفاده شده است.

قمیشی اضافه کرد: این مسابقه نیز همانند دوره‌های گذشته در دو گروه خانم‌ها و آقایان و با حضور مجریان و کارشناسان حوزه شعر و ادب برگزار می‌شود.جنگ ادبی «قندپهلو» پیش از این در 24 قسمت 50 دقیقه‌ای ساخته ‌شده بود که در طول این برنامه‌ها پنج گروه چهارنفره در چهار جلسه با هم رقابت می‌کردند که در نهایت 10 نفر از شرکت‌کنندگان به مرحله نهایی راه می‌یافتند و یک گروه چهارنفره به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد و بخش نهایی این برنامه را برگزار می کنند. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها