تنها 13 روز تا آغاز جام جهانی 2014 برزیل باقی مانده است.
کد خبر: ۶۷۸۸۰۶
احتمال خط خوردن کاستا و مصدومیت رونالدو

سایت جام جم ورزشی - مرور آخرین اخبار مربوط به جام جهانی 2014 برزیل:

تردیدهای دل بوسکه درباره کاستا

ویسنته دل بوسکه قصد دارد به دلیل شرایط مبهم دیه گو کاستا مهاجم آتلتیکو مادرید اسامی نهایی تیم ملی فوتبال اسپانیا را روز دوشنبه هفته آینده یعنی در آخرین روز مهلت فیفا برای اعلامی اسامی تیم های شرکت کننده در جام جهانی اعلام کند.

دیه گو کاستا مهاجم برزیلی الاصل تیم ملی فوتبال اسپانیا همچنان مصدوم است و شاید دل بوسکه مجبور شود در آخرین لحظات نام این مهاجم بدشانس را از لیست نهایی تیم تحت هدایتش خط بزند. این اتفاق ممکن است امروز(شنبه) بیفتد. سرمربی ماتادورها در انتظار این است که تکلیف این بازیکن و مصدومیتی که دارد مشخص شود. دل بوسکه در این ارتباط گفت: "مطمئن نیستم که کاستا به موقع می رسد یا خیر. باید در باره این موضوع مهم منتظر پاسخ نهایی پزشکان بمانم."

کاستای 27 ساله در هفته آخر لالیگا و در دیدار آتلتیکو مادرید و بارسلونا مصدوم شد.

رونالدو هنوز مصدوم است

کریستیانو رونالدو بالاخره به اردوی تیم ملی کشورش پیوست اما خبرها حاکی از آن است که این مهاجم پرتغالی مصدوم است.

او با اینکه از روز پنج شنبه به اردوی تیم ملی کشورش پیوسته هنوز در جلسات تمرینی شرکت نکرده و بعید به نظر می رسد در دیدار دوستانه امشب تیم ملی کشورش مقابل یونان بتواند بازی کند.

علاوه بر رونالدو، کونترائو و په په دو ملی پوش پرتغالی دیگر رئال مادرید به اردوی تیم ملی کشورشان در لیسبون پایتخت پرتغال پیوستند.

هاجسون: از خط زدن نام رونی نمی ترسم

روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلیس اظهار داشت اگر خط زدن نام رونی از تیم ملی فوتبال انگلیس به نفع این تیم باشد از این کار دریغ نخواهد کرد.

پل اسکولز بازیکن سابق تیم ملی فوتبال انگلیس چند روز پیش در مصاحبه ای گفت که انگلیس نباید بیش از اندازه بر روی رونی متکی باشد. هاجسون درباره این ادعای اسکولز گفت: هرگز چنین نیست. من ظرفیت بسیار بالایی دارم تا در حساس ترین شرایط تصمیمات بزرگی بگیرم. من بر خلاف اسکولز فکر نمی کنم که رونی در گذشته در بهترین فرمش قرار داشت. او اکنون هم بهترین است و من به انتخاب او برای تیم ملی انگلیس افتخار می کنم اما اگر لازم باشد او را خط می زنم. از خط زدن نام او نمی ترسم.

وی افزود: با این حال رونی یکی از بهترین انتخاب های من است. اگر از خط زدن نام او صحبت می کنم به این دلیل است که نمی خواهم دیگران فکر کنند من در تصمیم گیری قدرت لازم را ندارم.

شیلاچی: امموبیل من را یاد خودم می اندازد

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا اظهار داشت که چیرو امموبیل مهاجم جوان و کنونی تیم ملی ایتالیا می تواند در جام جهانی 2014 یک پدیده باشد.

توتو شیلاچی که در جام جهانی 1990 برای تیم ملی ایتالیا خوش درخشید در گفت و گو با روزنامه گازتا دلو اسپورت اظهار داشت: امموبیل من را یاد خودم می اندازد. او راه گلزنی را بلد است و در فصل گذشته به اندازه کافی خود را اثبات کرد. او بهترین گلزن این فصل شد و لایق این است که در جام جهانی هم ستاره باشد.

شیلاچی خاطر نشان کرد: امیدوارم او در ایتالیا همان ستاره ای باشد که همگی انتظار دارند. البته من بالوتلی را هم دوست دارم. او خیلی قوی است و می تواند به ایتالیا کمک کند تا جام جهانی فوق العاده ای را پشت سر بگذارد.

چیرو امموبیل در تورینوی ایتالیا بازی می کند و در پایان فصل گذشته برترین گلزن شد.

آلوز: نیمار خاص بودنش را نشان می دهد

مدافع تیم ملی فوتبال برزیل می گوید که نیمار در جام جهانی 2014 خاص بودنش را به همه نشان می دهد.

دنی آلوز درباره هم تیمی اش در بارسلونا یعنی نیمار که مهاجم تیم ملی برزیل در جام جهانی خواهد بود گفت: او فصل فوق العاده ای پشت سر گذاشت و نشان داد که چه استعدادهایی دارد. این را باید به خاطر بسپارید که او نخستین فصل خود را در بارسلونا سپری می کرد.

این مدافع بارسلونا افزود: در این سن کم رشد سریع او در فوتبال خیلی جالب است. او بازیکن خاصی است و در جام جهانی هم می تواند این خاص بودن را نشان بدهد.

رویس: رونالدو برنده واقعی است

مارکو رویس ملی پوش دورتموندی تیم ملی فوتبال آلمان بابت دیدار آلمان و پرتغال و رویارویی با کریستیانو رونالدو در مرحله گروهی جام جهانی ابراز ترس و نگرانی کرد.

رویس در این باره گفت: پرتغال یک تیم بسیار قوی است و بازیکنی با استعدادهای فردی بی نظیری دارد: کریستیانو رونالدو. او می تواند نتیجه یک دیدار را به تنهایی تغییر دهد. باید بگویم او یک برنده واقعی است. ما باید مقابل پرتغالی ها با این بازیکن فوق العاده ای که دارند بسیار محتاط باشیم.

این ملی پوش آلمانی در ادامه درباره دیگر تیم های همگروه آلمان در جام جهانی گفت: کلینزمن( سرمربی آلمانی تیم ملی آمریکا) تجربه بسیار زیادی دارد و با کمک این تجربه تیمی قوی و با ثبات از آمریکا ساخته است. آنها نیز حریف ساده ای برای ما نخواهند بود.

رویس خاطر نشان کرد: این نخستین جام جهانی من است و احساس می کنم اتفاقات بزرگی در انتظار تیم ملی آلمان خواهد بود. قهرمانی دور از دسترس نیست. برای این رسیدن به این هدف بزرگ ابتدا باید مرحله گروهی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها