jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۷۸۵۶۳   ۰۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۴

افشای اسرار جنایت در خانه ستاره تنیستحقیقات ویژه درباره مرگ چهار نفر در خانه یک ستاره تنیس در ایالت فلوریدا به نتایج تازه‌ای رسیده و این پرونده را بار دیگر خبرساز کرده است. پلیس گفته مرگ این چهار نفر در خانه جیمز بلیک، قتل و خودکشی است.

پدر خانواده بعد از قتل همسر و دو فرزندش خودکشی کرد
مردی جوان در این جنایت هولناک اول به همسرش شلیک کرده و بعد دو فرزند نوجوان خود را به قتل رسانده و پیش از آن‌که اقدام به خودکشی کند، خانه را به آتش کشیده است. مقامات گفته‌اند چهار جسد متعلق به دارین کمپبل، همسر و دو فرزند اوست. اجساد در خانه‌ای که در حال سوختن بود، پیدا شد. این خانواده خانه را از جیمز بلیک، ستاره تنیس اجاره کرده بودند. پلیس گفته از انگیزه قاتل اطلاعی به دست نیامده است.

مقامات گفته‌اند او از سلاحی استفاده کرده که به نام خودش ثبت شده بود. پلیس درباره این‌که بر اساس چه شواهدی به این نتیجه رسیده که پدر خانواده جنایت را مرتکب شده، توضیحی نداده، اما اعلام کرده آزمایش‌هایی در این زمینه صورت گرفته است. در خصوص این‌که علت اصلی مرگ این افراد شلیک گلوله بود یا آتش، هنوز اطلاعاتی به دست نیامده است.

آتش‌نشانی ساعت 5 و 45 دقیقه صبح روز حادثه با گزارش صدای انفجار و آتش از وقوع حادثه مطلع شد و آتش‌نشانان پس از حضور در محل، متوجه شدند آتش‌سوزی با انفجاری در انبار بنزین و منفجر شدن وسایل آتش‌زا آغاز شده است. تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد تا اسرار و انگیزه‌های جنایت فاش شود./ ضمیمه تپش

منبع: سی. ان. ان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها