jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۸۲۵۱   ۰۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۵

مهاجم جنجالی تیم ملی فوتبال ایتالیا می گوید اگر رنگ پوستش سیاه نبود کمتر از او انتقاد می شد و به او احترام بیشتری می گذاشتند.

بالوتلی: به خاطر رنگ پوستم به من توهین می کنند

سایت جام جم ورزشی - ماریو بالوتلی در گفت و گوی اخیرش از نژادپرستی در فوتبال ایتالیا انتقاد کرده است. وی در این باره گفت: هنوز هم احمق هایی پیدا می شوند که تو را به دلیل رنگ پوستت دوست نداشته باشند و به تو توهین کنند. یکی از دلایلی که باعث شده من با حجم گسترده ای از انتقادات روبرو شوم این است رنگ پوستم تیره است. اگر سفید پوست بودم من را خیلی بیشتر دوست داشتند و کمتر از من انتقاد می کردند.

این مهاجم جنجالی تیم ملی فوتبال ایتالیا یادآور شد: من در زندگی ام اشتباهاتی را مرتکب شده ام و همیشه تاوان این اشتباهات را پس داده ام اما گاهی اوقات به دلیل این اشتباهات بیش از اندازه مورد انتقاد قرار می گیرم. این چیزی نیست جز نژاد پرستی. متاسفانه نژاد پرستی هنوز در جامعه ایتالیایی وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر