رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تلاش آمریکایی‌ها برای روشن نگه داشتن آتش جنگ در سوریه و نجات معارضین گفت: آمریکا در سوریه، خانه‌ای روی باد می‌سازد.
کد خبر: ۶۷۸۱۳۷

به گزارش فارس، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی درباره اقدامات و برنامه‌های جدید دولت آمریکا برای حمایت و پشتیبانی از تروریست‌ها در سوریه اظهار کرد: معارضین در سوریه شکست خوردند و علاوه بر این‌که توانایی نظامی ندارند، ثابت شد که امکان برقراری وحدت بین آنها نیز میسر نیست. وی افزود: آنها نه تنها به وحدت نمی‌رسند، بلکه با یکدیگر اختلاف‌های اساسی دارند که در صورت برقراری تماس با یکدیگر به جنگ و کشتار می‌انجامد.

فیروزآبادی با تاکید بر عدم وجود شرایط و فرصت برای وحدت معارضین سوری تصریح کرد: در چنین شرایطی تروریست‌ها در سوریه دو راه بیشتر ندارند، اول این‌که سلاح بر زمین بگذارند و خود را تسلیم دولت سوریه کنند و راه دوم این است که روزنه‌ای برای فرار پیدا کنند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه آرزوهای کاخ سفید برای دسترسی به اهداف خود در سوریه را دست نیافتنی توصیف کرد و گفت: شعارهای سخنگوی دولت آمریکا که سلاح‌هایی به تروریست‌ها خواهیم داد که دولت سوریه را وادار به مذاکره کند دروغی بیش نیست.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها