jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۷۷۹۱۰   ۰۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۶

رهبر انقلاب در دیدارمسئولان نظام و سفیران کشورهای اسلامی:

استکباری برای حفظ رژیم صهیونیستی ایران هراسی بوجود می آورد

به مناسبت عید مبعث، مسئولان نظام و سفیران کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب دیدار کردند.رهبرانقلاب در این دیدار فرموند:دستگاههای استکباری برای آنکه مشکلاتشان را پوشیده نگه دارند، درمیان مسلمانان اختلاف بوجود می آورند و شیعه هراسی و ایران هراسی بوجود می آورند تا رژیم صهیونیستی را حفظ کنند.

استکباری برای حفظ رژیم صهیونیستی ایران هراسی بوجود می آورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ، به مناسبت عید مبعث، مسئولان نظام و سفیران کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب دیدار کردند.

رهبرانقلاب در این دیدار فرموند: امروز عده ای در آفریقا بخاطر مسلمان بودن مورد ظلم قرار می گیرند و عده ای به اسم اسلام دختران مردم را می دزدند.

ایشان تاکید کردند: این برای این است که پیام اسلام درست جا نیفتاده است.

رهبری یادآور شدند: دستگاههای استکباری برای آنکه مشکلاتشان را پوشیده نگه دارند، درمیان مسلمانان اختلاف بوجود می آورند و شیعه هراسی و ایران هراسی بوجود می آورند تا رژیم صهیونیستی را حفظ کنند.

رهبر معظم انقلاب با بیان این که مشکلات همیشه وجود دارد فرموند: انسانهای باخرد برای زندگی عزتمندانه مشکلات را باعزت و انسانهای بی خرد همین مشکلات را باذلت تحمل می کنند و به جای خدا به دشمنان اسلام تمسک می کنند تا برای خود عزت درست کنند و این عزت بدست نمی آید.

این خبر تکمیل می شود

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

اختلافات با تعامل قابل حل است

اختلافات با تعامل قابل حل است

قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ ها، تامین‌کننده منافع ملی کشور است. البته باید این را هم در نظر داشته باشیم که منافع ملی کشور زمانی تامین می‌شود که در کشور میان مسؤولان هم‌صدایی و میان مردم وحدت وجود داشته باشد. چرا که یکی از مولفه‌های قدرت و امنیت کشور وحدت کلمه میان مردم و همصدایی مسوولان است.

نباید پیام دوگانگی ارسال کرد

نباید پیام دوگانگی ارسال کرد

با توجه به اظهارنظر اخیر آقای عراقچی، معاون وزیر خارجه کشورمان مبنی بر بررسی پیشنهاد حضور ایران در نشست غیررسمی با حضور آمریکا باید گفت به هیچ‌وجه نباید هیچ‌گونه مذاکره‌ای چه در سطح رسمی و چه در سطح غیررسمی با حضور آمریکا انجام شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر