jamejamonline
سیاسی احزاب و تشکل ها کد خبر: ۶۷۵۶۵۱ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۵

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: امضاها برای مجمع عمومی خانه احزاب به حد نصاب لازم رسیده و کمیته اجرایی خانه احزاب نیز در این هفته زمان برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب را مشخص خواهد کرد.

امضاها برای برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب به حد نصاب رسید

یدالله طاهرنژاد عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌و‌گو با فارس، اظهار داشت: امضاها برای مجمع عمومی خانه احزاب به حد نصاب لازم رسیده اما بنده هنوز لیست را ندیده‌ام.

وی افزود: حزب کارگزاران سازندگی نیز لیست مجمع عمومی خانه احزاب را امضا کرده بود.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران همچنین درباره زمان برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب، خاطرنشان کرد: کمیته اجرایی خانه احزاب در این هفته زمان برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب را مشخص خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر