jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۵۳۷۳   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۴

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای شروع مربیگری تردید داشتم و در این فصل دیدم چه کار سختی است، برای اینکه تاثیرگذار باشم باید در دوره‌های مختلف شرکت کنم.

باقری: برای تاثیرگذار بودن باید در دوره‌های مربیگری شرکت کنم

به گزارش جام جم ورزشی کریم باقری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: فصلی که گذشت برای من تجربه خوبی بود تا مربیگری را تجربه کنم. در ابتدا مطمئن نبودم که بخواهم وارد این عرصه بشوم اما بد هم نبود. در این یک فصل تجربه کردم که اینکار چه قدر سخت و سنگین است.

وی درباره اینکه در گذشته همواره از ورود به عرصه مربیگری اباء داشت، ادامه داد: در ابتدا برای این کار اشتیاق نداشتم. آمدم تا از نزدیک با این عرصه برخورد داشته باشم. در طول فصل اتفاقات خوب و بد و لحظات تلخ و شیرین زیادی را تجربه کردم. به این نتیجه رسیدم عرصه سخت و بسیار پر مسوولیتی است. فشارهای آن به کلی با دوران بازیگری متفاوت است و هر کسی نمی‌تواند موفق باشد.

کاپیتان پیشین سرخپوشان درباره اینکه آیا با توجه به تجربه‌ای که داشت، تصمیم به ادامه فعالیت در این عرصه دارد یا نه، خاطرنشان کرد: با توجه به تجربه‌ای که پشت سر گذاشتم به این نتیجه رسیدم که برای ادامه کار مربیگری باید دانش داشته باشی، برای اینکه تاثیر‌گذار باشم باید در کلاس‌های متعدد شرکت کنم. درباره فصل آینده فعلا صحبت نکرده‌ایم. آقای رحیمی را یکبار دیده‌ام و درباره مسائل گوناگون صحبت کردیم و یک بار هم گفتگوی تلفنی داشتیم.

باقری درباره تیم ملی و بازی‌های جام جهانی گفت: هر دوره جام جهانی مشکلات خاص خود را دارد. آرژانتین هم تیم بزرگی است و ارزش‌های خاص خود را دارد ولی نباید فقط آنها را بالا و خودمان را پائین ببریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همیشه از تیم جام جهانی 98 صحبت می‌شود ولی من فکر می‌کنم این تیم از جهات مختلفی بهتر است. لژیونرهای بیشتری در این تیم هستند و تعداد بازیکنان ملی‌پوش که تعداد بازی‌های ملی زیادی دارند بیشتر است. به نظرم باید متناسب با شرایط، توقع داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها