jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۲۲۱۲   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۷

داستان کریم انصاری فرد و پرسپولیس را می شود به عنوان یکی از داستان های جالب فوتبال ایران معرفی کرد.

استخاره دایی برای این بازیکن تراکتورسازی خوب آمد

انصاری فرد که تابستان 1391 به پرسپولیس پیوست در این تیم ،آن هم تحت فشارهای بیرونی و داخلی، موفق ظاهر شد اما هرگز نتوانست آن کریمی باشد که هواداران انتظارش را داشتند. آمدن علی دایی در ابتدای فصل 93-92 باعث شد تا خیلی ها از ادامه حضور کریم انصاری فرد در پرسپولیس صحبت کنند. حضوری که با آمدن علی دایی قطعی به نظر می رسید اما چنین اتفاقی، هرگز رخ نداد. کریم انصاری فرد که می خواست به یک تیم خارجی برود از دایی وقت خواست تا جواب پیشنهاد پرسپولیس را بدهد اما او برای چند روز غیب شد تا علی دایی از ادامه همکاری با او طفره برود و بد آمدن استخاره را دلیل برای جدایی انصاری فرد از پرسپولیس عنوان کند.انصاری فرد به همین دلیل از پرسپولیس دور شد تا یک فصل رویایی را در تراکتورسازی سپری کند. او 14 گل زد تا آقای گل لیگ برتر شود . این آقای گلی باعث شد تا کریم در تیم ملی هم جایگاه خود را بدست بیاورد و یکی از بازیکنان موثر و همیشه حاضر در اردوهای کارلوس کی روش باشد.

حالا و در آستانه جام جهانی، بحث حضور کریم انصاری فرد در پرسپولیس مطرح شده. علی دایی که اولین بار کریم را در سال 1386، وقتی که تنها 17 سال داشت در لیگ برتر بازی داد، دوباره شاگرد سابقش را می خواهد.
نام کریم انصاری فرد در لیست علی دایی قرار دارد اما اینکه چنین انتقالی انجام شود یا نه، منوط به گذر زمان و پیشنهادهایی است که شاید از اروپا به دست مهاجم 24 ساله تیم ملی برسد. اگر انصاری فرد به اروپا ترانسفر نشود، حضور در پرسپولیس گزینه اصلی اش است. باید دید چه اتفاقاتی رخ می دهد. آیا او دوباره شاگرد دایی می شود یا نه؟/آی اسپرت
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
تراختور ریشه ی من است
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۰
بیخود كرده كه پرسپولیس گزینه ی اصلی اش است،انصاری فرد بازیكن تراختوره،اون توی پرسپولیس نابود شده بود،كی گفته كه اون بازیكن پرسپولیس بوده؟پس چرا نمیگین بازیكن سایپا بوده؟قرار نیست ما بازیكنارو بیاریم تو تراختور،اسم ورسم دار كنیم،تحویل بدیم به تیم هایی كه حتی از گفتن اسمشون هم چندشم میشه،این نظر منه،میخوای چاپ كن،میخوای چاپ نكن
۰
۰
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۰
نكنه تراختور شده گزینه ی آزمایشگاهی؟همه میان اینجا خودشون رو محك میزنن،بعد میرن؟اینو بگم كه دایی وتیم پرسپولیس بازیكن خراب كن هستن،دیدیم چه به روز دهنوی آمد صالحی امد،كسانی كه روزی توی تراختور اسم ورسمی داشتن،با رفتن از تراختور، افت كردند
۰
۰
حامد تیراختورچی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۰
اومدی تیراختور احیا شدی تا جایی كه اروپا میخوادت حالا بازم میخوای بری اونجا محو بشی
یك انسان عاقل چند بار یه اشتباه را تكرار میكنه كریم ساوالان؟
كرار،توزی،سید صالحی،دهنوی و هزاران مثال دیگر
بیشتر فكر كن تو لیاقتت بیشتر از ایرانه
۰
۰
هادی قوشاچای
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۰
از این دایی هر چی بگی برمیاد.ابروی تركا رو برده
۰
۰
خدا لعنت كنه
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۱
وای برما!!! كه نظمی وهیئت مدیره خیلی راحت نقشه ازبین بردن محبوبیت تونی رو جلو بردند وتونی و اون سبك بازی زیباش رو طبق خواسته تیم های دیگر ودشمنان خودی وغیرخودی از ما گرفتند.
یادمان نرفته باچه بدبختی هایی تونی را برگرداندیم..اماچه زیركانه مارافریب وبااستفاده ازدودستگی وسكوت وخانه نشینی ما هواداران بار دیگرخیانت مسئولان تیم به بارنشست.
الان به جای احساسات میلیون ها انسان حرف های دلال هاست كه برای مسئولان باشگاه ارزش وبرش دارد.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها