jamejamnashriyat
نشریات قاب کوچک کد خبر: ۶۶۹۷۳۸ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۲

ابوالفضل قناعتی، عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران، در جشنواره بین‌المللی رادیو اطلاع‌رسانی را محور اصلی برنامه‌های رادیویی می‌داند و درباره ویژگی رادیو گفت: من بیشتر اوقات فراغتم را رادیو گوش می‌کنم، بخصوص زمانی که سوار ماشین می‌شوم بخش‌های خبری را دنبال می‌کنم؛ چرا که از این طریق خیلی راحت و سریع اخبار را به صورت مستند دریافت می‌کنم.

اخبار همه شبکه‌ها را دنبال می‌کنم؛ از اخبار سراسری گرفته تا رادیو پیام، تهران، ایران و... هر موجی را که در آن ساعت به اخبار اختصاص داده شده باشد پیگیری می‌کنم.

قناعتی در پاسخ به این پرسش که در تولید برنامه‌های رادیویی نیاز کنونی مردم را در چه حوزه‌ای بیشتر احساس می‌کنید، تصریح می‌کند: معتقدم آنچه در جامعه کنونی و با توجه به حضور گسترده رسانه‌ها احساس می‌شود، بحث انعکاس اخبار است. مردم نیاز دارند از آخرین اخبار مطلع شوند.

وی درباره جذاب کردن برنامه‌های رادیویی نیز گفت: با توجه به این که مهم‌ترین کارکرد رادیو اطلاع‌رسانی و تمرکز بر بعد سرگرم‌سازی و البته بحث آموزش مخاطبان است، بهتر است جهت جذب مخاطبان تدابیری اندیشیده شود که در کنار مسائل خشک آموزشی، جاذبه و تنوع ایجاد کرد و با انتخاب آهنگ‌ها و موسیقی‌های مجاز و افزایش برنامه‌های طنز بر قشر مخاطبان افزود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر