jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۶۱۴   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۹

اسماعیل عسگریان با قاطعیت می‌گوید که کارت پایان خدمت بازیکنان فولاد اصل است و آنها حاضرند این اصالت را اثبات کنند.

معاون اجرایی فولاد: کارت پایان خدمت بازیکنان ما جعلی نیست

معاون اجرایی باشگاه فولاد درباره ماجرای دستگیری یک باند جعل کارت پایان خدمت در اهواز که گفته می‌شود نام چند بازیکن فولاد هم در جمع مشتریانش هستند، گفت: فکر نمی‌کنم چنین چیزی وجود داشته باشد. اگر کارت معافیت یا پایان خدمت بازیکنان ما فاقد اصالت بود از سوی سازمان لیگ و مراجع ذی‌صلاح تایید نمی‌شد.

وی در ادامه با شایعه خواندن این ماجرا گفت: کارت‌های معافیت و پایان خدمت بازیکنان ما در دسترس است و ما حاضریم که اصالت آنها را اثبات کنیم.

عسگریان همچنین گفت: اگر فرض کنیم که این مساله صحت داشته باشد و تخطی صورت گرفته است، باز هم خطری فولاد را تهدید نمی‌کند.

معاون اجرایی باشگاه فولاد در ادامه درباره دیدار پیش‌روی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: اوضاع ما خوب است و امیدواریم که وقتی از قطر باز می‌گردیم شایعات هم از اطراف ما دور شده باشد. ما همیشه از شایعات فرار می‌کنیم.

تیم ملی به ملی‌پوشان فولاد اجازه داد که این تیم را در بازی برابر السد قطر همراهی کنند. عسگریان در این باره گفت: دست کروش درد نکند. از او و سازمان لیگ به خاطر این کار تشکر می‌کنیم.

وی در پایان گفت: فردا (یکشنبه) عازم تهران هستیم و دوشنبه به قطر می‌رویم. پیروزی برابر السد کار دور از دسترس نیست و ما می‌توانیم کار را در آنجا یکسره کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها