jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۹۴۶۴ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۰:۴۹

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری، از واریز 300 هزار تومان از معوقات به حساب 450 هزار بازنشسته کشوری خبر داد.

ایراندخت عطاریان گفت: صندوق بازنشستگی کشوری تاکنون در هشت مرحله حدود یک میلیون و 650 هزار تومان از مطالبات بازنشستگان مشمول کشوری را پرداخت کرده است. وی افزود: بر اساس آمارهای ارائه شده تاکنون معوقات نزدیک به 350 هزار نفر از بازنشستگان به طور کامل تسویه شده و در نهمین مرحله نیز مطالبات صد هزار نفر دیگر تسویه می‌شود.

به گزارش مهر، عطاریان ادامه داد: صندوق بازنشستگی کشوری در انجام تعهداتش و تکالیفی که مجلس شورای اسلامی بر عهده این صندوق گذاشته به رغم شرایط نامناسب اقتصادی و رکود تورمی در جامعه در یک زمان‌بندی تعیین شده توانسته بخوبی این وظیفه قانونی را اجرا کند و به طور قطع تا پایان سال 1393 باقیمانده مطالبات بازنشستگان پرداخت خواهد شد.وی با اشاره به تدوین برنامه‌های حمایتی در حوزه‌های درمانی، ارائه تسهیلات رفاهی به بازنشستگان را از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و ادامه داد: امسال میزان تسهیلات و خدمات رفاهی برای بازنشستگان کشوری 20 درصد افزایش خواهد یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر