jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۲۴۷   ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۴

باشگاه پرسپولیس برای دریافت تائیدیه فیفا با فدراسیون فوتبال مکاتبه کرد.

درخواست باشگاه پرسپولیس از فدراسیون فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی واریز مطالبات حق‌الزحمه دادرسی پرونده شکایت نلو وینگادا و دستیارش از پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس برای دریافت تائیدیه رسمی از فیفا با فدراسیون فوتبال مکاتبه کرد.

مطالبات فیفا بابت حق‌الزحمه دادرسی پرونده شکایت وینگادا و دستیارش و همچنین باقیمانده مطالبات کاروالیو دستیار وینگادا از طریق یکی از صرافی‌ها به حساب فیفا واریز شد. این صرافی رسید وجه پرداختی و واریز آن به حساب فیفا را امروز در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داد. با این وجود باشگاه پرسپولیس برای دریافت تائیدیه فیفا مبنی بر دریافت وجه با مهدی محمد‌نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال مکاتبه کرد و خواستار مکاتبه فدراسیون فوتبال با فیفا مبنی بر دریافت تائیدیه فیفا شد.

باشگاه پرسپولیس برای اطمینان خاطر از تائیدیه فیفا مبنی بر دریافت وجه و بسته شدن این پرونده این اقدام را انجام داده است. فدراسیون فوتبال نیز در اولین فرصت به منظور دریافت تائیدیه فیفا با فدراسیون بین‌المللی فوتبال مکاتبه خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها