jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۷۸۱۵ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۲:۲۷

معاون امور بسیج و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح با بیان این‌که آمریکا و استکبار جهانی برای ضربه زدن به نظام اسلامی این بار از لایه اجتماعی وارد شده است، گفت: دشمن‌شناسی باید اولویت نخست همه مسئولان و مردم باشد و اگر جامعه‌ای نتواند دشمن خود را بشناسد، دشمنان در تمام لایه‌های آن جامعه نفوذ می‌کنند.

به گزارش ایرنا، سردار سیدمسعود جزایری، در همایش استادان و مربیان سازمان عقیدتی ـ سیاسی وزارت دفاع با بیان این‌که رهبر معظم انقلاب دشمن‌شناسی را از محوری‌ترین مباحث در موضوع دفع تهدیدها می‌دانند، افزود: ضدانقلاب سنتی، گروه‌های تندروی قومی و مذهبی، تروریست‌ها، اراذل و اوباش سیاسی، نفوذی‌های دشمنان پنهان، غربزدگان و شیفتگان غرب، افراد و گروه‌های جدا شده از انقلاب، جبهه معارض غرب و جبهه معارض عربی از دشمنان انقلاب اسلامی هستند و باید راهبردها و تاکتیک‌های دشمنان را در این جبهه‌ها شناسایی و در برابر آن، راهبردها و تاکتیک‌های خود را عملیاتی و اجرا کنیم، زیرا دشمنان مدام با برنامه‌های جدید در حال توطئه علیه ایران هستند. وی کمیته امور عمومی ‌آمریکا ـ اسرائیل، آیپک، بنیاد سوروس، موسسه آلبرت اینشتین، بنیاد اعانه ملی دموکراسی، مرکز بین‌المللی ویلسون، بنیاد بوش، موسسه هوور، موسسه پرس ناو، مرکز فرماندهی سایبر و بنیاد راکفلر، مؤسسه صلح آمریکا، مؤسسه یهودی امور امنیت ملی و هالیوود را از مهم‌ترین مراکز طرح و برنامه علیه ایران برشمرد و تصریح کرد: آمریکا برای ‌ایجاد انقلاب ‌مخملی ‌در‌ ایران ‌بیش از 22 پروژه را اجرا کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر