jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۷۱۰۴ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۹
سوءتفاهم‌های خادم و قلعه‌نویی در جاده تندرستی برطرف شد


سوء‌تفاهم‌های به وجود آمده میان امیررضا خادم و امیر قلعه‌نویی برطرف شد.
امیررضا خادم، مامور رسیدگی به پرونده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال صبح امروز (شنبه) در جاده تندرستی مجموعه ورزشی انقلاب با یکدیگر دیدار و درباره مسائل و مشکلات باشگاه استقلال با یکدیگر صحبت کردند و در نهایت سوء‌تفاهم‌های به وجود آمده میان آنها حل شد.

قلعه‌نویی که پیش از این گلایه‌هایی را درباره انتشار ریز قرارداد بازیکنان استقلال و پرسپولیس داشت، دوباره این موضوع را با خادم مطرح کرد و گفت که ای کاش قرارداد سایر تیم‌ها هم منتشر شود نه فقط استقلال و پرسپولیس که خادم هم در این زمینه پاسخ داد: از آنجایی که این باشگاه‌ها دولتی هستند و باید امسال واگذار شوند، وضعیت مالی آن‌ها بررسی شده است.

همچنین امیر قلعه‌نویی درباره شرایط و مشکلات تیم فوتبال استقلال با خادم به گفت‌وگو پرداخت که پس از این ملاقات سوء‌تفاهم‌های به وجود آمده میان دو طرف از بین رفت. ( ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر