jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۶۹۲۷ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۳:۲۷

سرکرده باندی که با جعل پروانه دامداری تسهیلات بانکی گرفته بودند، در تحقیقات و تعقیب پلیس آگاهی دستگیر و معلوم شد یکی از همدستان وی نیز به خارج از کشور متواری شده است.

به گزارش مهر، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در این باره گفت: پس از تشکیل پرونده‌ای مبنی بر دریافت تسهیلات بانکی غیرمجاز از بانکی در شهریار با اسناد و مدارک جعلی به ارزش 200 میلیون تومان موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. سرهنگ خدادادی افزود: متهمان که سه نفر هستند سال 1379 تسهیلات را دریافت و پس از آن نشانی‌‌های محل سکونت خود را تغییر داده و متواری شده بودند. باتحقیق از نماینده حقوقی بانک، استعلام از ادارات ثبت احوال، اداره ثبت اسناد و املاک و فرمانداری نشانی محل سکونت متهمان شناسایی شد.

خدادادی تصریح کرد: متهم ردیف اول در تهران بازداشت و معلوم شد متهم ردیف دوم نیز به خارج از کشور متواری شده که با به دست آمدن شماره تلفن همراه وی سه همسر وی نیز شناسایی شدند و معلوم شد متهم با خودرو‌های اجاره‌ای هیوندا جنسیس، تویوتا لکسوز و بنز500 s در تردد بوده است.

وی افزود: متهم ردیف اول دامدار یکی از روستا‌ها از توابع شهرستان ملارد بوده و پروانه بهره‌برداری را به نام شرکت دامپروری دیگری جعل کرده و با استفاده از آن تسهیلات بانکی دریافت کرده است و تلاش برای دستگیری دو متهم دیگر نیز از جمله یکی از آنها که مردی سه زنه است و به خارج از کشور متواری شده ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر