jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۶۷۹۰ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۰۰
ماجرای بالا بردن جام قهرمانی اورتون از سوی "استیو جرارد"
استیون جرارد یکی، دو هفته دیگر به احتمال فراوان جام قهرمانی رقابتهای لیگ برتر را بالای سر می برد. اما این بازیکن زمانی که کودکی بیش نیود، جام قهرمانی انگلستان را بلای سر برده است منتهی با پیراهن اورتون.

خون استیون جرارد ممکن است قرمز باشد اما وقتی بچه بود با جام هایی عکس یادگاری انداخت که خشم والدین لیورپولی خود را برانگیخت.

اورتون در سال 1987 فاتح جام قهرمانی لیگ فوتبال انگستان شد و عموی جرارد، لزلی، او را به باشگاه اورتون برد تا با دو جام قهرمانی لیگ و جام خیریه عکس یادگار بیاندازد. لزلی حتی یک دست پیراهن اورتون برای برادرزاده اش استیوی خرید تا بتواند با آن عکس یادگاری بگیرد.

جرارد در خصوص این موضوع گفت: پدرم عصبانی شد و مرا به خاطر اینکه این اتفاق رخ داده نفرین کرد.

بر پایه گزارش دیلی میل، اکنون جرارد 27 ساله تنها دو هفته تا بالای سر بردن جام قهرمانی فاصله دارد . کاپیتان تیم فوتبال لیورپول در آستانه بازی روز یکشنبه چلسی کاملا در آرامش به سر می برد.

بر پایه گزارش دیلی میل، لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه ای تیم فوتبال لیورپول هم روحیه بالایی دارد و با لبخند در تمرینات این تیم شرکت می کند.

لیورپول در حال حاضر پنج امتیاز بیشتر از چلسی دارد و شش امتیاز بیش از من سیتی که یک بازی کمتر انجام داده است.(مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر