jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۶۷۹۰   ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۸:۰۰
ماجرای بالا بردن جام قهرمانی اورتون از سوی "استیو جرارد"
استیون جرارد یکی، دو هفته دیگر به احتمال فراوان جام قهرمانی رقابتهای لیگ برتر را بالای سر می برد. اما این بازیکن زمانی که کودکی بیش نیود، جام قهرمانی انگلستان را بلای سر برده است منتهی با پیراهن اورتون.

خون استیون جرارد ممکن است قرمز باشد اما وقتی بچه بود با جام هایی عکس یادگاری انداخت که خشم والدین لیورپولی خود را برانگیخت.

اورتون در سال 1987 فاتح جام قهرمانی لیگ فوتبال انگستان شد و عموی جرارد، لزلی، او را به باشگاه اورتون برد تا با دو جام قهرمانی لیگ و جام خیریه عکس یادگار بیاندازد. لزلی حتی یک دست پیراهن اورتون برای برادرزاده اش استیوی خرید تا بتواند با آن عکس یادگاری بگیرد.

جرارد در خصوص این موضوع گفت: پدرم عصبانی شد و مرا به خاطر اینکه این اتفاق رخ داده نفرین کرد.

بر پایه گزارش دیلی میل، اکنون جرارد 27 ساله تنها دو هفته تا بالای سر بردن جام قهرمانی فاصله دارد . کاپیتان تیم فوتبال لیورپول در آستانه بازی روز یکشنبه چلسی کاملا در آرامش به سر می برد.

بر پایه گزارش دیلی میل، لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه ای تیم فوتبال لیورپول هم روحیه بالایی دارد و با لبخند در تمرینات این تیم شرکت می کند.

لیورپول در حال حاضر پنج امتیاز بیشتر از چلسی دارد و شش امتیاز بیش از من سیتی که یک بازی کمتر انجام داده است.(مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها