jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۶۳۹۰   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۰:۵۸

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان اعلام کرد محسن مسلمان در فصل چهاردهم لیگ برتر برای ذوب آهن بازی خواهد کرد .

آذری: محسن مسلمان فصل آینده بازیکن ذوب‌آهن است

سعید آذری اظهار داشت: تمام سیاست‌ها و موضع رسمی باشگاه و تیم فوتبال ذوب آهن در موضوع‌های مختلف از سوی مدیریت باشگاه اعلام می‌شود و گفته دیگران موضع رسمی باشگاه نیست.

وی ادامه داد: با توجه به پایان لیگ سیزدهم فوتبال هیچکدام از نفراتی که در ذوب آهن در سمت‌های مختلف فعالیت می‌کردند سمت رسمی ندارند و تمام سیاست‌های باشگاه در مورد تیم فوتبال ذوب آهن اعم از انتخاب سرمربی، سرپرست، کادر فنی، پزشکی - تدارکات و اجرایی تیم فوتبال از طرف مدیر عامل اعلام می‌شود.

آذری تأکید کرد: با احترامی که به اظهارنظر دیگران در حوزه فوتبال قائلم باید بگویم محسن مسلمان به هیچ عنوان از ذوب آهن جدا نخواهد شد و در لیگ چهاردهم بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن خواهد بود.

آذری با اشاره به تماس تلفنی‌اش با قاسم حدادی‌فر گفت: برخلاف شایعات منتشر شده باید بگویم که قاسم حدادی‌فر نیز در لیگ چهاردهم بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن محسوب می‌شود و او در تماس تلفنی که با آفریقای جنوبی و اردوی تیم ملی با حدادی‌فر داشتم به من گفت که ذوب‌آهن خانه من است و تا زمانی که ذوب آهن من را بخواهد در خانه‌ام فوتبالم را ادامه خواهم داد.(فارس )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها