jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۶۰۰۰ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۳:۰۵

سخنگوی دولت: سقف درآمدی برای حذف یارانه نقدی بزودی توسط هیات وزیران مشخص می​شود

درآمد 1000 میلیارد تومانی دولت از محل انصراف ازیارانه

سخنگوی دولت گفت: براساس برآوردهای اولیه بیش از هزار میلیارد تومان از محل انصراف‌دهندگان از دریافت یارانه نقدی درآمد نصیب دولت می‌شود.

به گزارش خانه ملت؛ محمدباقر نوبخت دیروز پس از جلسه با اعضای کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که قیمت بنزین هنوز مشخص نشده است، گفت: هیأت وزیران تا پایان هفته در این باره تصمیم‌گیری می‌کند.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با بیان این​که میزان سهمیه و دیگر موارد مربوط به قیمت حامل‌های انرژی در گزارش آتی هیأت‌وزیران خواهد بود، درباره میزان انصراف‌دهندگان یارانه نقدی افزود: جمع بندی درباره آمار انصراف‌دهندگان در حال انجام است و فردا (امروز) در نشست خبری هیأت دولت به اطلاع رسانه‌ها خواهد رسید.

سخنگوی دولت با بیان این‌که درآمدی از محل انصراف از یارانه نقدی برای دولت تعیین نشده است، گفت: براساس قانون افراد نیازمند متقاضی باید برای دریافت یارانه نقدی ثبت‌نام کنند ضمن این‌که بر اساس قانون بودجه دولت مسئول تعیین سقف درآمدی شده است که البته برای شناسایی نیازمندان در فرم ثبت‌نام چند دامنه درآمدی کمتر 600 هزار تومان بین 600 هزار تا یک میلیون تومان و بیش از دو میلیون و 500 هزار تومان را مشخص کردیم و مردم نیز اطلاعات خود را وارد کردند که دولت نیز هر سقفی را تعیین کند می‌تواند براساس آن و اطلاعاتی که مردم در سامانه ثبت کرده‌اند افراد را شناسایی کند که این سقف درآمدی در یک جلسه هیأت دولت مشخص می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر