jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۶۰۰۰ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۳:۰۵

سخنگوی دولت: سقف درآمدی برای حذف یارانه نقدی بزودی توسط هیات وزیران مشخص می​شود

درآمد 1000 میلیارد تومانی دولت از محل انصراف ازیارانه

سخنگوی دولت گفت: براساس برآوردهای اولیه بیش از هزار میلیارد تومان از محل انصراف‌دهندگان از دریافت یارانه نقدی درآمد نصیب دولت می‌شود.

به گزارش خانه ملت؛ محمدباقر نوبخت دیروز پس از جلسه با اعضای کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که قیمت بنزین هنوز مشخص نشده است، گفت: هیأت وزیران تا پایان هفته در این باره تصمیم‌گیری می‌کند.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با بیان این​که میزان سهمیه و دیگر موارد مربوط به قیمت حامل‌های انرژی در گزارش آتی هیأت‌وزیران خواهد بود، درباره میزان انصراف‌دهندگان یارانه نقدی افزود: جمع بندی درباره آمار انصراف‌دهندگان در حال انجام است و فردا (امروز) در نشست خبری هیأت دولت به اطلاع رسانه‌ها خواهد رسید.

سخنگوی دولت با بیان این‌که درآمدی از محل انصراف از یارانه نقدی برای دولت تعیین نشده است، گفت: براساس قانون افراد نیازمند متقاضی باید برای دریافت یارانه نقدی ثبت‌نام کنند ضمن این‌که بر اساس قانون بودجه دولت مسئول تعیین سقف درآمدی شده است که البته برای شناسایی نیازمندان در فرم ثبت‌نام چند دامنه درآمدی کمتر 600 هزار تومان بین 600 هزار تا یک میلیون تومان و بیش از دو میلیون و 500 هزار تومان را مشخص کردیم و مردم نیز اطلاعات خود را وارد کردند که دولت نیز هر سقفی را تعیین کند می‌تواند براساس آن و اطلاعاتی که مردم در سامانه ثبت کرده‌اند افراد را شناسایی کند که این سقف درآمدی در یک جلسه هیأت دولت مشخص می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر