jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۷۷۸   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۰

سنگربان تراکتورسازی از پیشنهاد پرسپولیس می گوید در حالی که وی علاقه شدیدی به علی کریمی دارد.

دروازه بان سرخپوشان در دوراهی علی های پرسپولیس-تراکتور

در چند روز اخیر، اخباری در سایت‌ها و نشریات مختلف منتشر شده است که حامد لک، سنگربان سرخپوشان تبریزی در فهرست علی دایی است و سرمربی پرسپولیس به شدت او را می‌خواهد!

حتی گفته می‌شود حامد در یک صحبت دوستانه، مدعی مذاکره با یکی از دوستان و نزدیکان دایی شده است. این در حالی است که هنوز شرایط ماندن دایی در پرسپولیس، با توجه به مشکلات مالی و مسائل مدیریتی و اختلافات درون باشگاه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

ابهام دیگری که در این انتقال وجود دارد، این است که لک علاقه شدیدی به علی کریمی دارد و بارها هم این علاقه را با پوشیدن لباسی که عکس کریمی روی آن چاپ شده، نشان داده است.

با توجه به اینکه دایی و کریمی، از گذشته اختلافات عمیقی با یکدیگر داشته‌اند، باید دید لک که عشق کریمی است گزینه شماره 1 سنگربانی دایی خواهد بود یا خیر؟(ملت ایران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها