jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۴۳۷   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۲

با اقدام اخیر شهرداری تهران، ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس از این باشگاه گرفته شد!

شهرداری ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس را پس گرفت

به گزارش جام جم ورزشی، در شرایطی که باشگاه پرسپولیس این روزها با مشکلات عدیده ای دست و پkجه نرم می کند، حالا خبر می رسد یک مشکل دیگر بر مشکلات این باشگاه اضافه شده است.
گویا چند روز قبل مدیران شهرداری تهران به دلیل دریافت نکردن مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس، اقدام به بازپس گیری ورزشگاه امام رضا(ع)کردند. این اقدام شهرداری تهران سبب شده که حالا تیم های پایه پرسپولیس بدون ورزشگاه بمانند و مشخص نباشد که تکلیف آنها برای فصل آینده چه می شود.
ورزشگاه امام رضا(ع) در زمان مدیریت حبیب کاشانی در پرسپولیس، از سوی شهرداری به این باشگاه واگذار شد اما طی چند ماه گذشته مدیران پرسپولیس اقساط مربوط به این ورزشگاه را پرداخت نکردند تا حالا این ورزشگاه از سوی شهرداری بازپس گرفته شود.
این در حالی است که طی دو سال اخیر تمامی دیدارهای تیم های پایه باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می شد.
باشگاه پرسپولیس غیر از این ورزشگاه، از امکانات ورزشگاه درفشی فر نیز استفاده می کند.
طی چند روز گذشته علی پروین در صحبت با مربیان تیم های پایه پرسپولیس مدعی شده که با مدیران شهرداری وارد مذاکره می شود تا این ورزشگاه را به باشگاه پرسپولیس بازگرداند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر