jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۴۳۷   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۲

با اقدام اخیر شهرداری تهران، ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس از این باشگاه گرفته شد!

شهرداری ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس را پس گرفت

به گزارش جام جم ورزشی، در شرایطی که باشگاه پرسپولیس این روزها با مشکلات عدیده ای دست و پkجه نرم می کند، حالا خبر می رسد یک مشکل دیگر بر مشکلات این باشگاه اضافه شده است.
گویا چند روز قبل مدیران شهرداری تهران به دلیل دریافت نکردن مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس، اقدام به بازپس گیری ورزشگاه امام رضا(ع)کردند. این اقدام شهرداری تهران سبب شده که حالا تیم های پایه پرسپولیس بدون ورزشگاه بمانند و مشخص نباشد که تکلیف آنها برای فصل آینده چه می شود.
ورزشگاه امام رضا(ع) در زمان مدیریت حبیب کاشانی در پرسپولیس، از سوی شهرداری به این باشگاه واگذار شد اما طی چند ماه گذشته مدیران پرسپولیس اقساط مربوط به این ورزشگاه را پرداخت نکردند تا حالا این ورزشگاه از سوی شهرداری بازپس گرفته شود.
این در حالی است که طی دو سال اخیر تمامی دیدارهای تیم های پایه باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می شد.
باشگاه پرسپولیس غیر از این ورزشگاه، از امکانات ورزشگاه درفشی فر نیز استفاده می کند.
طی چند روز گذشته علی پروین در صحبت با مربیان تیم های پایه پرسپولیس مدعی شده که با مدیران شهرداری وارد مذاکره می شود تا این ورزشگاه را به باشگاه پرسپولیس بازگرداند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها