Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۹۴۴ ۳۱ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۳

آقای وزیر حالا تکلیف بدهی‌ها را مشخص می‌کنی؟!

عمران‌زاده:حالا مشخص شد میلیاردی پول نگرفته‌ام

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: من از اول رقم قراردادم را در تلویزیون گفته بودم و خدا را شکر که دروغگو نشدم.

عمران‌زاده:حالا مشخص شد میلیاردی پول نگرفته‌ام

سایت جام جم ورزشی - حنیف عمران زاده در خصوص انتشار جزئیات قرارداد بازیکنان استقلال اظهار داشت: خدا را شکر که من همین چند روز پیش بعد از بازی آخرمان مقابل تراکتورسازی جلوی همه دوربین ها گفتم که رقم قرارداد من 950 میلیون تومان است. حتی چند روز بعد به یک برنامه تلویزیونی رفتم و در آنجا گزارشگر گفت رقم قراردادها خصوصی است اما من جواب دادم که رقم قراردادم 950 میلیون است و ترسی از گفتن آن ندارم.

وی افزود:من امسال یک ملک از آقای فتح الله زاده گرفتم به جای پیش قراردادم،ولی خدا را شکر که مشخص شد من حرفم درست بود. آقایان، مردم، هوادار، دیدید که پول میلیاردی نگرفتیم؟امسال با احتساب طلبم از سال قبل 150 میلیون گرفتم و بقیه پولم روی هوا است. حالا بقیه پولمان را از کجا باید بگیریم؟ ما که ریز دریافتی مان مشخص است پس به ما نگویند میلیاردی.

مدافع تیم استقلال در ادامه گفت و گو با فارس در خصوص اینکه آیا با انتشار فهرست قرارداد بازیکنان موافق است یا مخالف گفت:انتشار این لیست حداقل ثابت کرد بازیکنان چقدر پول گرفته اند اما آقای وزیر که این لیست با مجوز شما صادر شده حالا چه کسی پول و مطالبات ما را می دهد؟ اگر هدف شفاف سازی است که من خوشحالم دروغ نگفته ام و عین رقم قراردادم را در تلویزیون گفتم ولی حالا وضعیت بدهی بازیکنان را هم روشن کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر