jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۷۴۹   ۳۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۲:۵۷
شهریاری: با فراهم کردن امکانات مطلوب، شاهد روند رو به رشد ساحلی خواهیم بود

رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی درباره برگزاری نشست مسئولین فدراسیون و سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی با باشگاههای لیگ برتر به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون؛ پریا شهریاری-رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی گفت: سوم اردیبهشت ما نشستی را با مسئولین باشگاههای لیگ برتری فوتبال ساحلی برگزار خواهیم کرد تا در رابطه با روند رو به رشد این رشته ورزشی و همچنین فراهم کردن شرایط ایده آل نسبت به گذشته بحث و تبادل نظر کنیم.
وی افزود: در این نشست که با حضور روسای کمیته های پزشکی، انضباطی و فرهنگی و همچنین مارکو اکتاویو –سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی برکزار می شود، در خصوص نحوه هر چه بهتر برگزاری مسابقات،شرایط پزشک های حاضر در تیم ها، مسائل انضباطی، فعال شدن بیشتر کمیته های فرهنگی باشگاهها بحث و بررسی خواهد شد.
شهریاری گفت: پس از صحبتها و مواردی که از سوی سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی و همچنین روسای کمیته های فدراسیون مطرح می شود؛ جلسه قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی برگزار می شود.
گفتنی است؛ نشست فوق روز سوم اردیبهشت ماه در آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود.
همچنین در این نشست از مدیران باشگاههای دریا نوردان بوشهر و گلسا پوش یزد که عنوانهای اول و دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاههای کشور فصل 92-93 و همچنین باشگاههای یاران اصفهان و فائز کاران مازندران که مقام های اول و دوم مسابقات دسته اول فوتبال ساحلی کشور فصل 92-93 را کسب کردند، تقدیر و احکام قهرمانی به این باشگاهها اهدا خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر