راز لبخند سیامند رحمان در پاسخ به خبرنگار خارجی IPC

رکورد 300 کیلوگرم در انتظار سیامند رحمان

کد خبر: ۶۶۳۵۹۴
آغاز اولین اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر با دعوت از 22 بازیکن از اول اردیبهشت

اولین مرحله از اردوهای آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای حضور در مسابقات جهانی با دعوت از 22 بازیکن از اول اردیبهشت آغاز می‌شود.


به گزارش جام جم ورزشی ، مرحله اول از تمرینات تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای حضور در مسابقات جهانی و پاراآسیایی کره‌جنوبی، با دعوت از 22 بازیکن از اول اردیبهشت به میزبانی زنجان آغاز می‌شود و تا هشتم این ماه ادامه خواهد داشت.

عباس آقاکوچکی، سرمربی تیم ملی با اعلام این خبر گفت: در اولین مرحله تمرینات، 22 بسکتبالیست از 11 استان کشور فراخوانده شدند تا آمادگی‌های لازم را برای مسابقات جهانی که دهم تیرماه به میزبانی کره جنوبی برگزار می‌شود، کسب کنند.

وی افزود: به غیر از این مرحله، سه اردوی دیگر در نظر گرفتیم که 2 اردو در خردادماه برگزار می‌شود و یک اردو که متصل به اعزام نیز هست، در صورت فراهم شدن شرایط در کشور میزبان، کره‌جنوبی، برپا خواهد شد تا ضمن قرار گرفتن در شرایط جوی محل مسابقات، مسابقات دوستانه و تدارکاتی نیز با سایر کشورهای شرکت کننده برگزار شود.

سرمربی تیم ملی در خصوص نفرات اعزامی به مسابقات جهانی خاطر نشان کرد: تلاش می‌کنیم تا در همین اردوی اول به ترکیب 15 نفر برسیم و پس از آن هر چه سریعتر به ترکیب نهایی که شامل 12 نفر است دست پیدا کنیم.

آقاکوچکی پیرامون ترکیب سنی بازیکنان گفت: در حال حاضر 4 نفر از مدعوین به اردوی اول، از بازیکنان تیم جوانان و بقیه از بزرگسالان هستند. البته ترکیب اعزامی به مسابقات جهانی، ترکیبی نیست که در مسابقات پاراآسیایی کره جنوبی تغییر نکند، چرا که پس از مسابقات جهانی، رقابت‌های لیگ آغاز می‌شود و ما این فرصت را برای سایر بازیکنان مستعد فراهم می‌کنیم که در صورت ابراز شایستگی، شانس حضور در ترکیب تیم ملی برای مسابقات پاراآسیایی را داشته باشند.

اسامی ملی‌پوشان دعوت شده به این اردو، به شرح زیر اعلام شده است:

سامان بلاغی، میلاد خردمند، وحید عاطفی (فارس)، محمد صحی، امید هادی اظهر (تهران)، اسماعیل حسین‌پور (آذربایجان شرقی)، علیرضا احمدی، وحید غلام آزاد، مرتضی ابراهیمی، ابراهیم احمدی، مرتضی غریبلو، بهمن سیفی، مهدی قربانی، محسن بیگدلی (زنجان)، مرتضی عابدی (مرکزی)، محسن طلوعی(اردبیل)، حسن عبدی، غلامرضا نامی (خراسان رضوی)، ایمان بک (لرستان)، محمد محمدنژاد (قم)، مجید طاهری (خوزستان)، دانیال ذاکری (اصفهان)

بسکتبالیست‌های تیم ملی تمرینات خود را زیر نظر عباس آقاکوچکی، سرمربی تیم ملی و کمال عشق، مربی تیم انجام می‌دهند و حسن لاچینی به عنوان مربی بدنساز و سیدکاظم حسینی نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم خواهند بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها