jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۲۸۵۷   ۲۵ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۹

نه ما و نه باشگاه ها نمی توانیم برای تیم ملی تصمیم بگیریم.

باشگاه‌ها نمی‌توانند از حضور ملی‌پوشان فوتبال در اردوها خودداری کنند

دکتر سید نصرالله سجادی بحث های مطرح شده در ارتباط با عدم در اختیار گذاشتن بازیکنان به تیم ملی فوتبال از سوی باشگاه ها به دلیل حضور در جام باشگاه های آسیا را بی اساس خواندو گفت: « در جلسه یک ماه و نیم پیش ستاد هماهنگی بازی های جام جهانی این موضوع با فدراسیون فوتبال مطرح و کاملاً حل شد. لازم به یادآوری است که تیم ملی فوتبال متعلق به یک ملت است نه نهادی خاص پس نمی توانیم هیچ یک برای آن تصمیم بگیریم.»

سجادی ادامه داد: فدراسیون از مدت ها پیش زمان اردوها را به باشگاه ها به صورت کتبی اعلام کرده است و اگر با وضعیت غیر پیش بینی شده ای روبه رو شویم به طور حتم برابر با مقررات با آن برخورد خواهیم کرد.

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در ارتباط با اردوهای پیش روی تیم ملی فوتبال گفت: « 2 اردو تا آغاز برگزاری بازی های جام جهانی در پیش است و زمان برگزاری آن ها از قبل پیش بینی شده است. من فکر می کنم باید همه همراهی کنیم و اولویتمان را تیم ملی قرار دهیم.»

او در پایان افزود: همه دوست دارند در این فرصت اندک که تا بازی های جام جهانی زمان باقی مانده است کمک کنند تا تیم ملی با تمام نفراتش در جام جهانی حضور داشته باشد.(پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان )

برچسب ها: سجادی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر