jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۱۶۱۸   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۸:۲۳

رقابت های جهانی وزنه برداری معلولین – 2014 امارات

صیادی رکورد شکنی کرد و طلایی شد/ صادق زاده به عنوان نایب قهرمانی رسید

در هفتمین و آخرین روز از رقابت های وزنه برداری معلولان جهان، دو نماینده کشورمان در دسته 107 کیلوگرم به روی تخته رفتند.

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولان ، در بخش جوانان، مهدی صیادی ، نماینده کشورمان موفق شد وزنه های 157، 162 و 167 کیلوگرم را با موفقیت مهار کرده و رکورد پیشین این دسته را که متعلق به خودش بود، به میزان 11 کیلوگرم بهبود بخشد.

پس از این رکورد شکنی، وی در حرکت چهارم درخواست وزنه 171 کیلوگرمی را ارائه داد که توانست با مهار این وزنه، بار دیگر رکورد شکنی کند.

بدین ترتیب نماینده جوان کشورمان با ثبت رکورد 171 کیلوگرم ، همچنان بر سکوی نخست جهان در دسته 107 کیلوگرم باقی ماند.

در رقابت های بخش بزرگسالان، علی صادق زاده، با ثبت رکورد 231 کیلوگرم موفق شد به نشان نقره این وزن دست یابد.

عنوان نخست این دسته به نماینده یونان با رکورد 240 کیلوگرم رسید که این وزنه بردار توانست ضمن کسب نشان طلا، رکورد جهان را نیز به میزان هفت و نیم کیلوگرم بهبود دهد و نشان برنز نیز به نماینده آذربایجان با رکورد 230 کیلوگرم رسید.

در ادامه رقابت های نوبت بعداز ظهر، سیامند رحمان، منصور پورمیرزایی و میثم متقیان ،سه نماینده دیگر کشورمان در دسته 107 + کیلوگرم به مصاف حریفان خواهند رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر