jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۰۶۰   ۱۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۲:۱۶
اولیویرا: سعی می‌کنیم مقابل استقلال بهترین باشیم


سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز می‌گوید سعی می‌کنیم با ابزارهایی که داریم در مقابل استقلال بازی خوبی را نشان دهیم.

تونی اولیویرا در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار داشت: از نتیجه بازی راضی هستم. سعی داشتیم از بازیکنان جوان در این بازی استفاده کنیم و بازیکنان جوان‌مان آینده خوبی دارند.

وی ادامه داد: می‌خواستیم کریم انصاری‌فرد گل‌های دیگری بزند ولی نشد. باید به بازیکنان جوان فرصت داد. ارتباط من با هواداران هیچ زمان از بین نمی‌رود و تا آخرین زمان در قلب من هستند.

اولیویرا گفت: اگر به خاطر هواداران بود، همیشه در تیم می‌ماندم ولی مسائل مهم‌تری است که باید در مورد آنها در میز مذاکره صحبت کنیم. چیزهایی را که لازم است به مدیرعامل باشگاه می‌گویم.

سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: دیدار مهم ما بازی مقابل الاتحاد است اما مقابل استقلال هم با تمام قوا به میدان می‌رویم و سعی خواهیم کرد با ابزارهایی که داریم کار کنیم.

اولیویرا اظهار داشت: بازی خوبی با استقلال خواهیم داشت زیرا هر دو تیم در بازی امروزشان خوب بودند، تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد، استقلال همانند سال گذشته نبوده است ولی نفت تهران تیم خودش را به خوبی ساماندهی کرده است. نفت تهران می‌تواند قهرمان شود.

وی در پایان گفت: زمینی که در آن بازی می‌کنیم به درد کاشت گوجه هم نمی‌خورد. باید همه امکانات فراهم شود تا بتوانیم تیم خوبی داشته باشیم. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر