jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۹۷۷۸   ۱۷ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۹

پیشنهاد تیم های آرسنال و میلان به سردار آزمون خبر کاملا تایید شده ای است اما حاشیه سازی برخی سایت ها در این باره بسیار عجیب است.

دعوای میلان و آرسنال بر سر سردار آزمون

سایت جام جم ورزشی - سردار آزمون اکنون در صدر اخبار مهم ورزشی ایران قرار دارد، بازیکن 19 ساله ای که هم اکنون در روبین کازان روسیه بازی می کند. سردار به دلیل دریافت پیشنهاد از سوی باشگاه های میلان، آرسنال و حتی بارسلونا بسیار مورد توجه رسانه ها قرار گرفت اما به نظر می آید در ایران و در فضای رسانه ها در این باره تا حدودی اغراق شده است. این اغراق را در این خبر که هواداران آرسنال و میلان بر سر آزمون با هم در حال دعوا هستند بهتر می توان دید. بنابر چیزی که در این خبر نوشته شده هواداران این دو تیم پرطرفدار و پرافتخار اروپایی دلشان می خواهد آزمون را فقط در تیم خود ببینند و به همین دلیل در فضای مجازی تا می توانند به هم می تازند! اینکه هواداران دو تیم بزرگ اروپایی بر سر یک بازیکن ایرانی با هم دعوا کنند اتفاقا خبر بسیار خوبی است اما باید دید که این خبر تا چه اندازه صحت دارد. با مراجعه به وب سایت های رسمی دو باشگاه آرسنال و میلان به هیچ عنوان چنین کل کلی را نمی بینید. سردار آزمون بازیکن بسیار جوانی است که هنوز در فوتبال اروپا ناشناخته به شمار می رود و انتشار این خبر که بر سر او بین دو باشگاه و هوادارانش دعوا شده چیز خیلی عجیب و غریبی است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها