کد خبر: ۶۵۷۶۷۲
مارتینو: ال‌کلاسیکو آخرین فرصت بارسلونا است

سرمربی بارسلونا معتقد است دیدار امشب تیمش مقابل رئال مادرید آخرین فرصت برای جبران اختلاف با صدرنشین است.


به گزارش فارس، جراردو تاتا مارتینو پیش از دیدار امشب تیمش مقابل رئال مادرید در رقابت‌های لالیگا اظهار داشت: باید عالی بازی کنیم؛ مالکیت توپ را در دست داشته باشیم؛ عالی بازی کنیم و توپ را از دست ندهیم که به ضدحملات رئال مادرید منجر شود. نباید موقعیت تک به تک را برای گرت بیل یا کریستیانو رونالدو فراهم کنیم. این آخرین فرصت ما است. 9 بازی باقی خواهد ماند و جبران یک امتیاز با جبران هفت امتیاز یکی نخواهد بود. تیم‌های بزرگ خیلی دچار لغزش نمی‌شوند. تساوی نتیجه خوبی نیست؛ ما باید برنده شویم.

وی ادامه داد: نیمار مقابل منچسترسیتی بسیار عالی بازی کرد. باید تأکید کنم که نیمار در کنار مسی، رونالدو و دو بازیکن دیگر یکی از پنج بازیکن برتر دنیا است. به یک مسابقه، 45 دقیقه یا 10 دقیقه نیاز ندارم تا تمام توانایی‌های او را به شما نشان دهم. نمی‌خواهم نیمار احساس کند که فقط یک بازیکن دیگر است؛ چون اینگونه نیست.

سرمربی بارسلونا خاطرنشان کرد: فینال کوپا‌دل‌ری یک مسابقه کاملا متفاوت خواهد بود. در لیگ قهرمانان مقابل یکی از سه تیم برتر اروپا در حال حاضر به میدان می‌رویم. ادامه فصل هیجان‌انگیز خواهد بود و نقطه حساس فصل از همه خاص‌تر است.

وی اضافه کرد: بیشتر از اینکه به عملکردمان در مقابل وایادولید فکر کنیم، به بازی‌مان در منچستر می‌اندیشیم. جایگاه ما در لیگ به این معنا است که باید این فاصله را از بین ببریم. اگر اول گل بزنیم با خونسردی بیشتری به بازی ادامه می‌دهیم. مهم است که این کار را انجام دهیم.

مارتینو گفت: پس از بازی با وایادولید چهره تیم را تغییر دادیم و مسی در رأس قرار گرفت. واقعا امیدوار و خوش‌بین هستیم که امشب به پیروزی برسیم. تمام تلاش‌مان را برای از بین بردن این فاصله انجام خواهیم داد. در همه بازی‌های مهم، مسی همیشه خودش را نشان می‌دهد. بگذارید امیدواریم باشیم که او در این مسابقه می‌درخشد.

وی تأکید کرد: مادرید با ثبات بسیار زیادی بازی می‌کند اما ما نه و این باعث شد که از صدرنشینی دور شویم.

برچسب ها: بارسلونا
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها