jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۶۵۸۳   ۲۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۷
فدراسیون فوتبال: با کرانچار مذاکره نکرده‌ایم

فدراسیون فوتبال اعلام کرد که اردوهای تیم ملی بر اساس برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین شده برگزار می‌شود.

متن اطلاعیه فدراسیون فوتبال به این شرح است: با توجه به درج خبرهایی درباره لغو اردوی تدارکاتی تیم ملی در آفریقای جنوبی، به اطلاع عموم مردم فوتبالدوست کشور می‌رساند، با توجه به هماهنگی‌های انجام شده و پیگیری‌های به عمل آمده کلیه اردوهای پیش بینی شده با نظر سرمربی تیم ملی به صورت کامل و یک به یک انجام خواهد شد و فدراسیون فوتبال در این خصوص برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده است.

از سوی دیگر یکی از روزنامه‌های صبح امروز 26 اسفند با استناد به روزنامه یورتانی لیست کرواسی تحت عنوان " کرانچار قبل از جام جهانی جانشین کی روش می‌شود" خبر از مذاکره فدراسیون فوتبال با سرمربی تیم سپاهان اصفهان منتشر کرد. در این خصوص فدراسیون فوتبال اعلام می‌دارد هیچ مذاکره‌ای نه تنها با سرمربی این تیم و هیچ مربی دیگری انجام نداده و کارلوس کی‌روش فعالیت خود را همچنان و با قدرت ادامه می‌دهد./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها