jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۵۶۰۶۶   ۲۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۲:۲۴

۱۲۸۰خبرنگار و روزنامه‌نگار از سراسر کشور با امضای نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهوری، خواستار عدم بازگشایی انجمن منحله‌ روزنامه‌نگاران شدند و این در حالی است که تعداد امضاکنندگان این نامه همچنان در حال افزایش است.

به گزارش تسنیم در بخشی از این نامه آمده است: تشکل منحله انجمن صنفی روزنامه نگاران هیچ توفیقی در رسیدگی به مطالبات صنفی، رفاهی، حقوقی و... روزنامه نگاران و خبرنگاران حاصل نکرد و به دلیل عملکرد سیاسی، جناحی و حزبی خود موجبات یاس و واگرایی اغلب خبرنگاران و روزنامه‌نگاران را فراهم آورد. این روزنامه نگاران نوشته اند: طی ماه‌های اخیر، مجدداً یک جریان افراطی سیاسی و حزبی، به گمان خود دولت یازدهم را فرصتی مناسب برای احیای مجدد فعالیت‌های غیرقانونی این تشکل دیده و در تلاش است با جوسازی و فضاسازی‌های مسبوق به سابقه، این تشکل را بازگشایی کند. در ادامه این نامه امضاکنندگان از رئیس‌جمهور خواسته‌اند: انتظار داریم با پای‌فشاری بر شعار اعتدال و قانون‌گرایی اجازه ندهید تجربه حضور عناصر افراطی در تشکل های صنفی تکرار شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر