jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۷۷۶   ۲۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۷

دفاع تمام قد از دروازه بانی که بد گل خورد

کرانچار: رحمان نبود خواب جام جهانی را هم نمی دیدید!

زلاتکو کرانچار رحمان احمدی دروازه بان تیمش را برترین دروازه بان کنونی ایران می داند و به دفاع تمام قد از او می پردازد.

کرانچار: رحمان نبود خواب جام جهانی را هم نمی دیدید!

سایت جام جم ورزشی - هر چند سپاهان در دیدار مهم و حساس با الهلال عربستان پیروز شد اما اشتباهات رحمان احمدی درون دروازه اصفهانی نزدیک بود به جای پیروزی، یک شکست بد را تحمیل زرد پوشان کند اما کرانچار از دروازه بان تیمش دفاع می کند. وی در اینباره به فارس گفت: به نظر من ارزیابی رحمان احمدی نباید بر مبنای دو گلی که در بازی با الهلال خورد باشد. ضربه غافلگیرکننده تیاگو هم دروازه‌بان و هم مدافعان ما را غافلگیر کرد و شرایط آب و هوایی هم باعث شد تا احمدی دو گل بخورد اما از طرف دیگر باید به این قضیه نگاه کرد که رحمان دو موقعیت بسیار خوب را از الهلالی‌ها گرفت و به نظرم اشتباه است که رحمان احمدی را با رحمتی یا داوری مقایسه کنیم چرا که او دروازه‌بان اول تیم ملی است و اگر رحمان احمدی نبود و در 3 بازی آخر آنطور خوش نمی‌درخشید فوتبال ایران خواب جام جهانی را هم نمی‌دید!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها