jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۴۱۰   ۲۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۵

مجید صالح دستیار جدید کروش در تیم ملی معرفی شده بود اما نظر کارلوس کروش ناگهان تغییر کرد و صالح فرصت حضور در جام جهانی را از دست داد.

صالح: رسانه ها کنکاش کنند چرا نظر کروش عوض شد

سایت جام جم ورزشی - صالح اکنون از اینکه این فرصت و افتخار بزرگ را از دست داده بسیار ناراحت است و دلیل آن را نمی داند. صالح می گوید که قلعه نویی و فتح اله زاده با پیوستن او به تیم ملی موافقت کامل داشتند اما به طور ناگهانی نظر کروش تغییر کرده است. صالح که هنوز برای پیوستن به تیم ملی و جانشینی امید نمازی امید دارد گفت: من سه سال پیش هم پیش از آن که نمازی دستیار کروش شود از سوی ترابیان برای این کار به کروش معرفی شده بودم و حتی جلسه یک ساعته‌ای هم با هم برگزار کردیم اما در نهایت نمازی انتخاب شد. الان هم مثل آن دوره اسم من مطرح شده اما انتخاب من دوباره منتفی می‌شود. نمی‌دانم این چه جریانی است و فکر می‌کنم رسانه‌ها بر آن کنکاش کنند که در این 24 ساعت اخیر چه اتفاقی افتاده که نظر کروش عوض شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Germany
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۳
شما باید استقلالی بودن خود را كتمان كنی زیرا ایشان از اساس با آبیها مشكل دارد ولی برخی ما را به كج فهمی محكوم می كنند!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر