jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۴۱۰   ۲۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۵

مجید صالح دستیار جدید کروش در تیم ملی معرفی شده بود اما نظر کارلوس کروش ناگهان تغییر کرد و صالح فرصت حضور در جام جهانی را از دست داد.

صالح: رسانه ها کنکاش کنند چرا نظر کروش عوض شد

سایت جام جم ورزشی - صالح اکنون از اینکه این فرصت و افتخار بزرگ را از دست داده بسیار ناراحت است و دلیل آن را نمی داند. صالح می گوید که قلعه نویی و فتح اله زاده با پیوستن او به تیم ملی موافقت کامل داشتند اما به طور ناگهانی نظر کروش تغییر کرده است. صالح که هنوز برای پیوستن به تیم ملی و جانشینی امید نمازی امید دارد گفت: من سه سال پیش هم پیش از آن که نمازی دستیار کروش شود از سوی ترابیان برای این کار به کروش معرفی شده بودم و حتی جلسه یک ساعته‌ای هم با هم برگزار کردیم اما در نهایت نمازی انتخاب شد. الان هم مثل آن دوره اسم من مطرح شده اما انتخاب من دوباره منتفی می‌شود. نمی‌دانم این چه جریانی است و فکر می‌کنم رسانه‌ها بر آن کنکاش کنند که در این 24 ساعت اخیر چه اتفاقی افتاده که نظر کروش عوض شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Germany
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۳
شما باید استقلالی بودن خود را كتمان كنی زیرا ایشان از اساس با آبیها مشكل دارد ولی برخی ما را به كج فهمی محكوم می كنند!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها