jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۵۴۱۸۱   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۳:۳۹

توافق شفاهی با بازیکن پیشین ارومیه؛

"اسلوبودان کواچ" سرمربی تیم ملی والیبال می‌شود

فدراسیون والیبال ایران بعد از مذاکراتی که با برناردی، آناستازی، لوزانو و چند مربی صاحبنام داشت، سرانجام به سراغ بازیکن پیشین تیم پگاه ارومیه رفت.

"اسلوبودان کواچ" سرمربی تیم ملی والیبال می‌شود

فدراسیون والیبال ایران با اسلوبودان کواچ صربستانی برای هدایت تیم ملی ایران به توافق شفاهی طرفین منجر شد و در صورتیکه قرارداد رسمی امضاء شود، سرمربی جوان تیم پروجا ایتالیا هدایت تیم کشورمان را بر عهده خواهد گرفت.

کواچ که مدال طلای المپیک سیدنی را به عنوان کاپیتان تیم ملی صربستان در کارنامه دارد، در سال 2004 به عضویت پگاه ارومیه درآمد و برای این تیم بازی کرد. وی در سال 2008 سرمربی تیم رادنیکی صربستان شد و دو فصل به عنوان بهترین مربی لیگ این کشور برگزیده شد. کواچ از سال 2011 هدایت تیم پروجا ایتالیا را عهده دار است.

وی در حالی با فدراسیون ایران توافق کرده است که هیچ تجربه‌ای به عنوان مربی روی نیمکت تیم ملی ندارد و فدراسیون کشورمان هم پیش‌تر با مربیان نامدار جهان مذاکره کرده بود اما به یکباره سراغ مربی رفته است که برای نخستین بار هدایت تیم یک تیم ملی را بر عهده گرفته و قرار است پدیده تازه والیبال دنیا را در لیگ جهانی هدایت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر