jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۴۱۲۳   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۰

سرمربی یوونتوس می گوید اینکه یوونتوس قهرمان این فصل می شود محرز است اما هدف بعدی این است که با اقتدار و به فاصله چند هفته به پایان لیگ قهرمان شوند.

کونته: یوونتوس باید با اقتدار قهرمان شود

سایت جام جم ورزشی - یوونتوس در هفته‌ بیست و هفتم رقابت‌های سری A موفق شد در دیداری بسیار حساس فیورنتینا را با یک گل از پیش‌رو بردارد.

آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس پس از این بازی اظهار داشت: مقابل فیورنتینا نوسان داشتیم اما در پایان مهم این بود که سه امتیاز را گرفتیم. حالا دیگر نسبت به قهرمانی یوونتوس باجرات بیشتری می توانم حرف بزنم. ما قهرمانیم و بخش عمده راه قهرمانی را طی کرده ایم.

یوونتوس در حالی برابر فیورنتینا به پیروزی یک بر صفر رسید که باید پنجشنبه همین هفته‌ در لیگ اروپا به مصاف این تیم برود. کونته درباره دیدار تکراری تیمش با فیورنتینا، گفت: آماده کردن تیم برای آن دیدار سخت نیست چرا که فیورنتینا را به خوبی می‌شناسیم. رویارویی بزرگی خواهد بود. پیروزی در بازی امشب برای ما اهمیت زیادی داشت، چرا که باعث می‌شود بازیکنان با روحیه بهتری در دیدار پنجشنبه شب به میدان بروند. پیروزی برابر تیم‌های بزرگی همچون میلان و فیورنتینا در دو هفته‌ اخیر باعث می‌شود تا روی تیمی که با ما برای کسب عنوان قهرمانی رقابت می‌کند فشار آید، چرا که آنها ما را دست نیافتنی می‌بینند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها