jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۴۰۶۸   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۶:۲۵
پاشازاده:تساوی در قطر هم به نفع استقلال استمهدی پاشازاده در خصوص بازی با الریان گفت:هر بازی برای خودش یک فلسفه دارد و استقلالی ها باید شکست برابر الشباب را فراموش کنند و

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال،مهدی پاشازاده در خصوص بازی با الریان گفت:هر بازی برای خودش یک فلسفه دارد و استقلالی ها باید شکست برابر الشباب را فراموش کنند و امیدوار به این باشند که می توانند الریان را در خانه اش شکست دهند.
وی در ادامه افزود:استقلال این توانایی را دارد که الریان را شکست دهد.آن ها ابتدا باید به فکر گل نخوردن باشند.تجربه نشان داده استقلال هر وقت که دروازه اش را بسته نگه داشته بعد توانسته خوب گلزنی کند.به همین دلیل به اعتقاد من استقلال اگر در این دیدار گل نخوردن را در اولویت قرار بدهد می تواند در خارج از خانه به برد برسد.
پیشکسوت استقلال به این نکته اشاره کرد که تساوی در قطر هم می تواند به نفع استقلال باشد.پاشازاده اظهار داشت:استقلال در این فصل بد شانسی های زیادی داشت و مصدومیت ها دست کادر فنی را بسته است.با این حال امیدوارم با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان استقلال برنده بازی با الریان باشد هر چند که اگر منطقی نگاه کنیم تساوی در این بازی هم به نفع استقلال است و می تواند در ادامه کار به این تیم کمک کند.
وی در خصوص شانس قهرمانی استقلال گفت:
شانس قهرمانی استقلال در لیگ دست خودش است.ا گر این تیم بتواند رقبای اصلی خود یعنی فولاد و نفت را شکست دهد مسلما می تواند به قهرمانی هم برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها