jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۴۰۶۸   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۶:۲۵
پاشازاده:تساوی در قطر هم به نفع استقلال استمهدی پاشازاده در خصوص بازی با الریان گفت:هر بازی برای خودش یک فلسفه دارد و استقلالی ها باید شکست برابر الشباب را فراموش کنند و

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال،مهدی پاشازاده در خصوص بازی با الریان گفت:هر بازی برای خودش یک فلسفه دارد و استقلالی ها باید شکست برابر الشباب را فراموش کنند و امیدوار به این باشند که می توانند الریان را در خانه اش شکست دهند.
وی در ادامه افزود:استقلال این توانایی را دارد که الریان را شکست دهد.آن ها ابتدا باید به فکر گل نخوردن باشند.تجربه نشان داده استقلال هر وقت که دروازه اش را بسته نگه داشته بعد توانسته خوب گلزنی کند.به همین دلیل به اعتقاد من استقلال اگر در این دیدار گل نخوردن را در اولویت قرار بدهد می تواند در خارج از خانه به برد برسد.
پیشکسوت استقلال به این نکته اشاره کرد که تساوی در قطر هم می تواند به نفع استقلال باشد.پاشازاده اظهار داشت:استقلال در این فصل بد شانسی های زیادی داشت و مصدومیت ها دست کادر فنی را بسته است.با این حال امیدوارم با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان استقلال برنده بازی با الریان باشد هر چند که اگر منطقی نگاه کنیم تساوی در این بازی هم به نفع استقلال است و می تواند در ادامه کار به این تیم کمک کند.
وی در خصوص شانس قهرمانی استقلال گفت:
شانس قهرمانی استقلال در لیگ دست خودش است.ا گر این تیم بتواند رقبای اصلی خود یعنی فولاد و نفت را شکست دهد مسلما می تواند به قهرمانی هم برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر