jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۹۷۳   ۱۸ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۹:۲۵

مدیر عامل استقلال تاکید دارد که فرهاد مجیدی سرمربیگری را جایی غیر از استقلال شروع کند .

فتح اله زاده : مجیدی سرمربیگری را جایی غیر از استقلال شروع کند

به گزارش جام جم ورزشی ، علی فتح اله زاده که با روزنامه گل مصاحبه کرده است ، در توضیح این مسئله می گوید : "فرهاد حالا که می خواهد کار مربیگری را آغاز کند ، باید بداند که این حرفه دامنه گستره تری دارد و دیگر سن و سال در آن مطرح نیست که بخواهد نگران بالا رفتن آن باشد . او اگر مربیگری در استقلال را سه سال دیرتر اما با اقتدار شروع کند ، قطعا نتیجه خیلی بهتری برای خودش خواهد داشت ."
فتح اله زاده ظاهرا پیش از این هم چنین تجربه ای را با یکی دیگر از سرمایه های استقلال داشته :"زمانی که قلعه نویی می خواست مربیگری را شروع کند هم من این پیشنهاد را به او دادم و گفتم از استقلال شروع نکن . گرچه او در آن دوره از من ناراحت شد و کارش را با برق تهران و استقلال اهواز شروع کرد ، اما بعدها به این حرفم رسید . "

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها