jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۸۹۷   ۱۸ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۷:۱۵
ملاقات مسوولان ورزش و فوتبال مازندران با علی دایی و محمد پنجعلی

جمعی از مسوولان ورزش، فوتبال و کشوری استان مازندران با حضور در هتل محل اقامت سرخپوشان، با سرمربی و سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس دیدار کردند.

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، احمد سعادتمند (مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران)، جمشید پناه (معاونت این اداره)، فرشید قدیمی (ریاست اداره ورزش و جوانان قائمشهر)، حسین شعبان سروری (فرمانده رامسر) و محمد کاظمی (رئیس هیأت فوتبال منطقه یک مازندران) بعدازظهر امروز با حضور در هتل محل اقامت کاروان پرسپولیس، ضمن خیر مقدم به سرخپوشان با محمد پنجعلی و علی دایی دیدار و گفتگو کردند.

گفتنی است؛ در جریان این ملاقات، سرمربی پرسپولیس هم به خاطر میهمان نوازی مردم و مسوولان ورزش و فوتبال مازندران از آنها تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها