jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۳۰۳۶   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۸

مورینیو پیش از آنکه در ابتدای فصل جاری به چلسی بپیوندد سال پر از ناکامی را با رئال مادرید پشت سر گذاشت.

مورینیو: بازیکنان رئال به همه چیز فکر می کردند به جز فوتبال

سایت جام جم ورزشی - با اینکه مدت زمان نسبتا زیادی از جدایی مورینیو از رئال می گذرد اما هنوز هم انتقادهای زیادی نسبت به او می شود به گونه ای که از او به عنوان بدترین مربی تاریخ رئال مادرید یاد می کنند. خوزه مورینیو در این مورد گفت: همه چیز مشخص است. بارها عنوان شده است که من به چه دلیل از رئال جدا شده ام. در تیمی که بیش از اندازه به بازیکنان تازه به دوران رسیده بها می دهند طبیعی است که یک مربی شرایط خوبی برای کار کردن نداشته باشد. وی افزود: اختلاف با بازیکنان رئال یعنی پایان کار در این باشگاه. برخی از بازیکنان رئال بیش از اندازه در باشگاه نفوذ دارند و این می تواند بر روی آینده رئال مادرید تاثیر بگذارد. برخی از بازیکنان رئال مادرید به همه چیز فکر می کردند به جز فوتبال. برخی دیگر به جای اینکه به رقابت در زمین مسابقه فکر کنند به رقابت در زمینه درست کردن موها فکر می کردند. البته شاید اشکال از من باشد که این جوانان را درک نمی کردم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر