jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۱۲   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۳

باشگاه الجزیره امارات با درخواست باشگاه استقلال برای تاخیر یک روزه بازی دو تیم در آخرین هفته دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مخالفت کرد تا این دیدار در همان موعد مقرر خود یعنی 27 اسفند برگزار شود.

مخالفت باشگاه الجزیره با درخواست استقلال

استقلال در آخرین بازی خود در مرحله رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید سه شنبه 27 اسفند در ورزشگاه آزادی از الجزیره امارات پذیرایی کند.

باشگاه الجزیره امارات با درخواست باشگاه استقلال برای به تاخیر انداختن یک روزه این دیدار مخالفت کرد. این خبری بود که سایت عربی کوره منتشر کرد.

این سایت عربی نوشت: باشگاه الجزیره امارات با درخواست باشگاه استقلال برای برگزاری دیدار دو تیم در 19 مارس(28 اسفند) مخالفت کرد تا این دیدار در همان موعد مقرر خود یعنی 18 مارس(27 ) اسفند برگزار شود.

استقلال در دیدار نخست خود در لیگ قهرمانان آسیا با یک گل در ورزشگاه آزادی برابر الشباب عربستان تن به شکست داد تا در قعر جدول رده بندی قرار گیرد این در حالی است که الجزیره با نتیجه سه بر دو الریان قطر را شکست داد تا با تفاضل گل بهتر نسبت به الشباب در صدر قرار گیرد.

آبی پوشان پایتخت در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه 20 اسفند در قطر به مصاف الریان می‌روند دیداری که برای دو تیم از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و تساوی برای هیچ کدام از آنها نمی‌تواند نتیجه‌های رضایت بخش باشد چرا که در صورت تساوی شانس دو تیم برای صعود به دور بعد با توجه به شکست در دیدار نخست کم می‌شود همین مسئله باعث شده است تا دو تیم تنها به پیروزی در این دیدار فکر کنند.

ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر