jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۲۹۲۲   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۴

کریم باقری و بازیکنان پرسپولیس عصر امروز با حضور در بیمارستان محک با کودکان سرطانی دیدار و گفتگو کردند.

اشک ها و لبخندها در دیدار  سرخ ها با کودکان سرطانی

به گزارش حام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ درپی حضور علی دایی و همسرش در بیمارستان محک و هماهنگی های به عمل آمده عصر دیروز کریم باقری مربی تیم فوتبال پرسپولیس به اتفاق محمد نوری، حمید علی عسگری و فرزاد حاتمی به بیمارستان محک رفته و لحظاتی را در کنار کودکان سرطانی این بیمارستان سپری کردند.

لحظاتی فراموش نشدنی که با اشک ها و لبخندها همراه بود.

اعضای تیم پرسپولیس در بدو ورود با استقبال مسئولان محک و برخی از والدین کودکان مواجه شده و ابتدا در اقامتگاه این بیمارستان حضور یافته و با والدین کودکان سرطانی دیدار و گفتگو کردند.

کریم باقری و شاگردانش سپس در قسمتی از بخش های این بیمارستان رفته و با کودکان سرطانی دیدار کردند.

کریم باقری بارها تکرار کرد که اعضای تیم فوتبال پرسپولیس حامی و پشتیبان شما بوده و هر کار و امری داشته باشد ما با تمام وجود در خدمت شما هستیم.

گفتگو های خودمانی اعضای تیم پرسپولیس با کودکان بیمارستان محک با اشک ها و لبخندهایی همراه بود که حکایت از ناراحتی سرخپوشان از وضعیت برخی از این کودکان داشت.

برخی از این کودکان که طرفدار استقلال بودند عدد 4 را به کریم باقری و بازیکنان نشان می دادند و کریم باقری که 110 شاخه گل با خود آورده بود به طرفداران استقلال 4 گل هدیه می کرد.

دوست داران پرسپولیس نیز عدد 6 را نشان می دادند و سرخپوشان نیز سعی می کردند ارادت و محبت خود را به آنها نشان دهند.

کریم باقری، حمید علی عسگری، محمد نوری و فرزاد حاتمی در برخی لحظات به بهانه های مختلف از اتاق خارج می شدند و اشک های خود را پاک می کردند.

آنها سعی می کردند در دیدار با کودکان سرطانی روحیه ای بشاش داشته و با آنها خوش و بش نمایند.

داود کاشانی عضو گروه تدارکات پرسپولیس و حمید عباسی مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس نیز از جمله افرادی بودند که در این بیمارستان حضور یافته بودند.

علی دایی و همسرش قصد دارند برنامه های دیگری تدارک دیده و اعضای تیم پرسپولیس و سایر ورزشکاران را به حضور در این بیمارستان و دیدار با کودکان سرطانی دعوت نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر