jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۰۶۶۳   ۰۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۲۱

مربی مستعفی تیم ملی در واکنش به اظهارات کروش گفت: اخلاق او این گونه است که شخصیت‌ افراد را تحقیر می‌کند.

نمازی: اخلاق کروش تحقیر شخصیت‌ افراد است

امید نمازی در واکنش به اظهارات کارلوس کروش در تمرین امروز (جمعه) تیم ملی مبنی بر اینکه نمازی بدون دلیل موجه تیم ملی را رها کرد، اظهار داشت: همانطور که در مصاحبه قبلی گفتم به دلیل مشکلات خانوادگی تصمیم به جدایی گرفتم و این مسئله را به کروش توضیح دادم. بنابراین دلیلم برای کناره‌گیری از تیم ملی کاملا موجه است.

به نقل از تسنیم، وی در مورد اینکه کروش گفته کارهایی که نمازی انجام می‌داد را تدراکات تیم نیز می‌توانست انجام دهد، گفت: این اظهار نظر نشات گرفته از اخلاق کروش است که شخصیت‌ها را تحقیر می‌کند. دوست ندارم وارد این گونه مسائل شوم و برای تیم ملی حاشیه ایجاد کنم اما چطور می‌شود که برای مسئله تدارکات تیم از دپارتمان حقوقی می‌خواهد پیگیر این مسئله باشد؟

نمازی با تاکید بر اینکه دنبال حاشیه برای تیم ملی نیست، افزود: باز هم می‌گویم من به خاطر مسائل خانوادگی در این برهه از زمان تصمیم به جدایی گرفتم و نمی‌دانم باید چه کار کنم که برای کروش غیر موجه نباشد. تنها می‌توانم بگویم که جدایی من برای کروش کاملا مشخص است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
آنموقع كه در برنامه ورزش و مردم برای دل آقای شفیع از كروش تعریف میكردی باید فكر اینروزها را هم میكردی! امیدوارم از عینك بدبینی به چشم ما در مورد كروش خرده نگیرید زیرا اینها گفته نورچشمی سابق كروش آقای نمازی است!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها