jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۰۱۵۴   ۰۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۵۴
درودگر: دعوت ادینهو به تیم ملی توهین به غرور مردم ایران است

مدیرعامل سابق باشگاه ملوان گفت: دعوت کردن ادینهو به تیم ملی توهین به غرور مردم و تاریخ کشورمان است.


صادق درودگر در گفت‌وگو با فارس در خصوص اینکه مسائلی در مورد دعوت کردن ادینهو به تیم ملی مطرح شده اظهار داشت: ضمن احترام برای او همه بازیکنان خارجی حاضر در لیگ ایران باید بگویم که لباس تیم ملی قداست دارد. من احترام خاصی برای ادینهو قائل هستم. او که خود را عاشق مردم کرمان نشان می‌دهد لذت‌بخش است و برای ما ارزش دارد اما باید به برخی مسائل توجه کرد.

وی ادامه داد: ما کشوری نیستیم که یک میلیون جمعیت داشته باشیم و دو میلیون مهاجر. کشوری با منبع استعداد هستیم و اینکه بخواهند یک بازیکن خارجی را به تیم ملی دعوت کنند بدعتی خواهد بود و این موضوع توهین به غرور مردم و تاریخ کشورمان است. ضمن تمام احترامی که برای این بازیکنان قائلم نظر کادر فنی تیم ملی را به بازیکنانی چون کاوه رضایی و پیام صادقیان جلب می‌کنم که آنها بازیکنان آینده‌داری خواهند بود.

مدیرعامل سابق باشگاه ملوان خاطرنشان کرد: ما در جام جهانی که نمی‌خواهیم قهرمانی شویم. باید از بازیکنانی استفاده کنیم که آینده‌دار خواهند بود. بازیکنان پا به سن گذاشته می‌خواهند با حضور در جام جهانی آلبوم افتخارات خود را تکمیل کنند و ما باید فرصت را برای جوان‌ها مهیا کنیم. هیچ موقع نمی توانم که قبول کنم بازیکنی چون هاسه‌گاوا بگوید می‌خواهد در تیم ژاپن بازی کند و یا بازیکن برزیلی در تیم ملی کشورمان بازی کند. در کشور ما استعدادهای زیادی نهفته است و آرزو می کنم ادینهو هم در تیم ملی برزیل فیکس بازی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر