jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۰۱۵۴   ۰۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۵۴
درودگر: دعوت ادینهو به تیم ملی توهین به غرور مردم ایران است

مدیرعامل سابق باشگاه ملوان گفت: دعوت کردن ادینهو به تیم ملی توهین به غرور مردم و تاریخ کشورمان است.


صادق درودگر در گفت‌وگو با فارس در خصوص اینکه مسائلی در مورد دعوت کردن ادینهو به تیم ملی مطرح شده اظهار داشت: ضمن احترام برای او همه بازیکنان خارجی حاضر در لیگ ایران باید بگویم که لباس تیم ملی قداست دارد. من احترام خاصی برای ادینهو قائل هستم. او که خود را عاشق مردم کرمان نشان می‌دهد لذت‌بخش است و برای ما ارزش دارد اما باید به برخی مسائل توجه کرد.

وی ادامه داد: ما کشوری نیستیم که یک میلیون جمعیت داشته باشیم و دو میلیون مهاجر. کشوری با منبع استعداد هستیم و اینکه بخواهند یک بازیکن خارجی را به تیم ملی دعوت کنند بدعتی خواهد بود و این موضوع توهین به غرور مردم و تاریخ کشورمان است. ضمن تمام احترامی که برای این بازیکنان قائلم نظر کادر فنی تیم ملی را به بازیکنانی چون کاوه رضایی و پیام صادقیان جلب می‌کنم که آنها بازیکنان آینده‌داری خواهند بود.

مدیرعامل سابق باشگاه ملوان خاطرنشان کرد: ما در جام جهانی که نمی‌خواهیم قهرمانی شویم. باید از بازیکنانی استفاده کنیم که آینده‌دار خواهند بود. بازیکنان پا به سن گذاشته می‌خواهند با حضور در جام جهانی آلبوم افتخارات خود را تکمیل کنند و ما باید فرصت را برای جوان‌ها مهیا کنیم. هیچ موقع نمی توانم که قبول کنم بازیکنی چون هاسه‌گاوا بگوید می‌خواهد در تیم ژاپن بازی کند و یا بازیکن برزیلی در تیم ملی کشورمان بازی کند. در کشور ما استعدادهای زیادی نهفته است و آرزو می کنم ادینهو هم در تیم ملی برزیل فیکس بازی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر