jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۹۸۱۶   ۰۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۵

خرید سگ های 80 میلیونی، سفر 200 میلیونی به جزایر باهاما، خرید اتومبیل های گران قیمت و ... اینها بخشی از زندگی تجملاتی برخی از فوتبالیست های بسیار مشهور است.

اسباب بازی 9 میلیونی برای کودک فوتبالیست مشهور!

سایت جام جم ورزشی - نشان دادن بخشی از زندگی تجملاتی فوتبالیست ها نه به دلیل کنجکاوی صرف که به دلیل مسائل مختلف اجتماعی است و اینکه برخی از فوتبالیست ها با این همه اسراف و به اصطلاح بریز و بپاش چقدر می توانند الگوهای مناسبی در جامعه باشند. در هفته های گذشته مطالبی درباره زندگی تجملاتی برخی از فوتبالیست ها نوشتیم و اشاره ای به برخی از تجمل گرایی آنها داشتیم. شاید یکی از جدیدترین موارد فوتبالیستی باشد که برای فرزند خردسالش یک اتومبیل اسباب بازی 9 میلیون تومانی خریده است. جالب است بدانید که این فوتبالیست خود سفارش ساخت این اتومبیل اسباب بازی را داده است. این فوتبالیست خود اتومبیل یک میلیارد تومانی سوار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
shima
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۷
مامان منم عروسك نه میلیونی می خوام.....................:)
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها