jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۴۸۹۹۲   ۰۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۰۷
بوسه بابک حمیدیان بر چادر همسر شهید وصالی/ عکس

اختتامیه دومین جشنواره فیلم فجر در سالن شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با حضور استاندار قم، ابراهیم حاتمی کیا، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، هومن سیدی، و همسر شهید وصالی، برگزار شد.

/Media/Image/1392/12/04/635287609970711528.jpg

در حالی که همسر شهید وصالی در روی سن بود بابک حمیدیان روی با تشویق حضار روی سن قرار و چادر این همسر شهید را بوسید و به نوعی به وی ادای احترام کرد و گفت: خانم کاظم‌زاده من در سر سفره‌ای بزرگ شده‌ام که احترام به اسطوره‌ها و شهیدان ارزش بوده است و از سوی دیگر من این راه دور را فقط آمده‌ام که بگویم که ما از یاد شهدا هیچوقت غافل نمی‌شویم شما اطمینان داشته باشید. و این جز معدود زمانی‌های است که سخن گفتن برایم سخت و دشوار است آقای حاتمی کیا شما به من نگاه کردید و من به شما، خانم زارعی من از جنون شما مجنون شدم.

پس از سخنان بازیگر فیلم «چ» همسر شهید وصالی گفت: آقای حمیدیان به طور قطع شهید وصالی در این فیلم همراه شما بود.

همسر شهید وصالی با اشاره به اینکه بسیار کار سختی است سخن گفتن در بین بزرگان سینما اظهار کرد: من با تمام وجود از آقای حاتمی کیا تشکر می‌کنم زیرا این عزیزان تنها می‌توانند یاد و خاطره شهدا را زنده کنند.

وی افزود: امیدوارم این عشق به خلق کارهای هنری برای آقای حاتمی کیا باقی بماند و در تمامی عرصه‌ها موفق باشند.

وی خاطر نشان کرد: من شهید وصالی را در فیلم چ به صورت واضح مشاهده کردم. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها