Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۶۶۵ ۰۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۷:۳۳
دین محمدی: امیدوارم با حمایت هواداران الشباب را ببریم

بازی سختی را پیشرو داریم. الشباب همیشه در آسیا خوب کار می کند و از بازیکنان خوب و گران قیمتی هم برخوردار است اما ما هم استقلال هستیم و در آسیا شناخته شده و پر قدرت.

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، سیروس دین محمدی در خصوص عملکرد استقلال مقابل ملوان گفت: روز ، روز استقلال نبود و ملوانی ها هر توپی که می زدند با برخورد به بازیکنان ما به گل تبدیل می شد تا روز ، روز ملوانی ها باشد و آن ها به 3 امتیاز برسند.
وی در ادامه افزود: با این حال بچه های ما در این بازی زحمت خود را کشیدند اما فوتبال همین است بعضی وقت ها با ما است و بعضی از وقت ها هم نه. به نظرم اگر ما گل سوم را نمی خوردیم فرصت جبران داشتیم اما دریافت گل سوم کار ما را سخت کرد.
آنالیزور استقلال در خصوص شانس قهرمانی استقلال در لیگ گفت: من اعتقاد دارم ،هنوز شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ داریم . چرا که بازی های رودر رویی را با مدعیان قهرمانی داریم و می توانیم با برد در این بازی ها به قهرمانی برسیم. بچه های ما باید به برد در 3 بازی باقی مانده فکر کنند تا به امید خدا با برد در همه بازی های باقی مانده قهرمانی در لیگ را متعلق به خودمان کنیم.
پیشکسوت استقلال بازی با الشباب را این گونه پیش بینی کرد: بازی سختی را پیشرو داریم. الشباب همیشه در آسیا خوب کار می کند و از بازیکنان خوب و گران قیمتی هم برخوردار است اما ما هم استقلال هستیم و در آسیا شناخته شده و پر قدرت. در این دیدار هم به دنبال کسب برد مقابل حریف مان هستیم و از امتیاز میز بانی مان هم استفاده خواهیم کرد. امیدوارم با حمایت خوب هواداران مان در این بازی و کسب پیروزی مقابل الشباب روحیه به تیم ما برگردد تا با شرایطی بهتر لیگ را ادامه دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر