jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۸۵۶۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۳۲

لوییس سوارز صدرنشین فعلی گلزنان فوتبال اروپا بزرگ ترین غایب این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به شمار می رود چرا که لیورپول نتوانست به رقابت های این فصل راهی پیدا کند.

سوارز: رویای من، حضور در لیگ قهرمانان اروپا

سایت جام جم ورزشی - لوییس سوراز اروگوئه ای که تا این هفته از لیگ برتر 23 گل برای لیورپول زده است گفت: می خواهم با لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشم نه تیم دیگری. رویای من حضور در این رقابت هاست. لیگ قهرمانان اروپا رقابتی باورنکردنی است، جایی که برترین های فوتبال اروپا حضور دارند. وی افزود: حضور در لیگ قهرمانان اروپا را فقط می خواهم با لیورپول تجربه کنم نه تیم دیگری. می دانم که می توانم به رویایم برسم . همه ما می خواهیم لیورپول در لیگ قهرمانان فصل آینده حضور داشته باشد اما پیش از آن می خواهیم قهرمان لیگ برتر شویم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر