jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۳۱۰   ۰۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۶:۳۴

اعضای بدن اسکی‌باز کشورمان که هفته گذشته در پیست اسکی دیزین دچار سانحه و دچار مرگ مغزی شده بود با رضایت خانواده اش اهداء شد.

اعضای بدن اسکی باز به کما رفته اهدا می شود

سایت جام جم ورزشی - مراسم اهدای اعضای بدن نویدشاهسوندی ظهر امروز (جمعه) با حضور خانواده وی در بیمارستان مسیح دانشوری تهران انجام شد.

پنجشنبه هفته گذشته نوید شاهسوندی 29 ساله اسکی باز جوان تهرانی در حالی که در پیست دیزین مشغول اسکی با دوستان خود بود، با دیرک بالابر مستقر در این پیست برخورد کرد که پس از این حادثه ، دچار مصدومیت‌های شدید در نواحی مختلف بدن و در نهایت مرگ مغزی شد.

در همین راستا یکی از نزدیکان این اسکی باز به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت:‌ساعت 13:30 امروز(جمعه) پزشکان به ما اعلام کردند که مرگ مغزی قطعی و کار تمام شده است. به همین دلیل خانواده شاهسوندی هم در خواست اهدای عضو را دادند.

وی ادامه داد: پزشکان پیوند عضو باید بررسی‌های لازم را انجام بدهند تا مشخص شود کدامیک از اعضای وی قابل اهداست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها